Gezenbilir Hatay Grubu; Fırnız Kartalalanı Kazıklı Yaylaları Offroad Gezisi (13 Şubat 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan asem spor Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,956
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Fırnız Kartalalanı Kazıklı Yaylaları Offroad Gezisi (13 Şubat 2011)

-

DSC04643

DSC04644

DSC04646

DSC04648

DSC04651

Etiketler

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Fırnız Kartalalanı Kazıklı Yaylaları Offroad Gezisi (13 Şubat 2011)

Biraz güneş biraz yağmur,biraz sis,biraz sulu kar ve bol çamurda güzel bir hafta sonu geçirmemize sebep olan Yaşar Ergün hocamıza,Hatay Gezenbilir Off-Road grubuna HAMOK(Hatay Motosiklet Kulübü)üyelerine ve geziye katılan arkadaşlara teşekkür ederim.

asem spor' Alıntı:
Gezi organizasyonu çok güzeldi mazeretimden dolayı erken dönmek zorunda kaldım ,katılan herkese tesekkür ederim...
senenin yarısını denizaltında geçiren adam karada iki karış suyu görünce yoldan döndü benmi yanlış gördüm.iyi akşamlar Erhan

babaloz mahmut efendi o güzel resim ve videodan arkadaşları mahrum etme ben seyri hatayda seyrettim birazda buralara birşeyler aktar iyi geceler çok güzel yapmışsın harika

Seadat abi hızına yetişmek ne mümkün...
Hemen resimler gelmiş bile..
Ama tek kelime ile harika bir geziydi.

Arkadaşlar hepinize bu harikulade gün için teşekkür ederim. İnşaalah bu Cennet parçası için ufakta olsa bir katkımız olabilecek.

Mahmut Bey kendi web sitesinde bu geziyle ilgli çok güzel bir video hazırlamış.

Mahmut Yıldırım'ın Web Adresi: http://seyrihatay.com/

HRT'den Alper Bey bu akşam (14.02.2011) 19:30 HRT Ana Haber Bülteninde Fırnız Yaylasına kısa yer verecek. Daha sonra elindeki görüntülerle daha uzun metrajlı görselleri HRT'de yayınlayacak. Bende Alper Bey'in yayınlayacağı tarihleri ve saatleri burada ve son açılan konu başlıklarında sizlerle paylaşırım.

Levent Çokluk' Alıntı:
Seadat abi hızına yetişmek ne mümkün...
Hemen resimler gelmiş bile..
Ama tek kelime ile harika bir geziydi.
misafirim çekti resimleri ayıkladıktan sonra elde kalanlar bunlar çocuklar sağolsun yüklediler mahmut beyde güzel resimler var birazda bu taraflara baksa iyi olur nede olsa adam profesyonel

küçük ağa' Alıntı:
senenin yarısını denizaltında geçiren adam karada iki karış suyu görünce yoldan döndü benmi yanlış gördüm.iyi akşamlar Erhan
Selamlar,
sedat abi ,o su geçişi bana çok basit geldi...biraz sınırları zorlayım çamura geçeyim dedim... :smiley:
resimler için tesekkürler abi..

abiiler ben biraz resim paylaştım ama yahu bu sitede ben kendimi kaybediyorum ben dün akşam en erken şekilde bikaç resmi yükleyeyim dedim ama sanırım yanlış yere yüklemişim bi doğru yeri bulamadım gitti. zannederim burda devam ediyo sohbet resimleri eklediğim gezen bilirdeki link bu http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=69089.new;topicseen#new ama ayrıntılı fotolar ve video benim sitede www.seyrihatay.com da aşağılara inerseniz görürsünüz

video da burda

http://seyrihatay.com/seyrivideo.aspx?ID=111

Yahya Yılmaz
Güzel bir gündü. bu güzelliği dahada anlamlı yapan elbette doğaya olan duyarlılığın ortaya konması ve bunun için bir mücadele verilmesi. bu durum gelecekten emanet aldığımız doğanın üzerimize yüklediği en büyük sorumluluklardan biri. gelecek buğünün duyarlılığı ile varolma sansına sahip. bu durum için mücadele eden herkekse teşekkür ediyor ve saygılar sunuyorum. dünkü gezimizle ilgili şahsım adına sıkıntı yaşadığım bir durumu aktarmak istedim. dün güzel olan herşeyin yanında anlamadığım veya benim hissettiğim bir telaş, bir koşuşturmaca ve acelecilik vardı. çıkışta, yemek yerken ve toplanılırken ve vedalalışırken. çok ayrıntısına girmek istemiyorum ama doğayı koklayamadığımı düşündüm bu gezide. Arkadaşlarımızla bile sohbet etme fırsatı olmadı. Tıpkı anasının kucağından kaçan çocuk gibi kaçtık tabiattan. bu düşünce belki bende uyanmışta olabilir. dönüş esnasında ise nergis toplamak için 5 dk. kadar geçiktik ama baktık ki herkes vedalaşıp ayrılmış bile... Kampüste çay içileceği söynenince, düşünmüştüm ki yeni oluşumda konuşulacaktır. Ama biz olayın biraz uzağında mı kaldık bilemedim. Ama herşeye rağmen bu birlikteliği sağlayanlara tekrar teşekkür ediyorum. bu serzenişim birazda doğaya olan sevğimi onlara gösteremedim mi, ona daha çok dokunamadım mı endişesinden kaynaklı. herkese selamlar

yahya hoca düşüncelerine katılıyorum bu konudan bahsetmen iyi oldu arkadaşlar kampüsten geride alahan yol kavşağında toplandılar orda vedalaşma yapıldı birde grupta yer yer kopmalarda oldu motosikletçilerle vedalaşmada tam olamadı onlarda kopuktular gezi sonunda bir karışıklık vardı bu gezi inşallah amacına ulaşır yaşar hocanın ve konuyla ilgilenen arkadaşların emeği boşa gitmez sadece jeep grubu olursa senin düşüncelerin rahat gerçekleşir kanaatindeyim ben de fazla duramadım arabada misafirler ve çocuklar vardı misafirlerim çok memnun olduklarını beyan ettiler sonuç olarak gezi güzel oldu amaca hizmet etti diyede düşünüyorum.bu gezide dikkat ettinizmi araçlar kalabalık olmasına rağmen asfalt yola yaklaşıncaya kadar araçlar arasında fazla mesafede açılmadı bu yönüylede iyi idi faaliyetler artıkça sorunlar tespit edilir bir alay öğretim üyesi öğretmen mühendis oturur çözüm üretirsiniz bizde uyarız rahat ol yahya hocam ata sözü menderes hocaya da yazdım GÖÇ GİDE GİDE DÜZELİR demişler

Selamlarr, Napalım 4X4 olmadan gidemiyorum. yaz gelse de en azından motorla giderim.
Güzel fotolar çekerim. ama yinede güzel çekimler için teşekkürler. Bende sitemde beğendiğim off road fotolarını yayınladım.
Umarım beğenirsiniz.

http://www.iskenderundan.com/details.php?image_id=385

BİRAZ FOTO EKLEYELİM

IMG 9734

IMG 9689   Kopya

IMG 0128

IMG 0189

IMG 9946

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR