Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezisi (30 Ocak 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan maliarslan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 112
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,882

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezisi (30 Ocak 2011)

Kardeşiniz bu fotoları yüklemek için dün gecenin bir yarısı ekrana bakmaktan neredeyse kör oluyordu,bundan sonrası bedeli karşılığı özel siparişle olur ;D

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezisi (30 Ocak 2011)

Yavaş yavaş öğrenicez artık

THROTTLE' Alıntı:
Yavaş yavaş öğrenicez artık
siz değil biz öğreneceğiz bu bilgisayar denen aleti bir çözsem ama öğrenmiyeyim zor zenaat

THROTTLE' Alıntı:
Eveeeeeeeet,pamuk eller cebe ;D
THROTTLE fotoğrafları yayınlamak için para talep etmek sakıncalı oldu. Organizatörler tur + yemek + çay + bilgi ve deneyim için ücret isterlerse vay halimize.
İyisimi bol fotoğraf yayınlayalımda bi dahaki tura ücretsiz katılalım. ;D
Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.
Güzel paylaşımlar için de teşekkürler.

arabayı vinçle çekmek,yaban hayvanlarının taze izlerini görmek,adrenalin yükseltmek,çay fiyatı iki katına bakır semaver,sucuk aşçısı öğretim üyesi onun ücreti,kar tepelemek hem de hatayda,dönüş yolunda bile değişik manzara görüntüleri bunlarıda ilave ettikmi bir ömür bize çalışsa ödeyemez GÜNEY oğlum battın sen

erkin adam bizden fotolar için ücret bekliyor bende ufak yollu tarife yazdım bakalım ne olacak?

En Paha biçilmesi gereken ise İskenderunda oturupta Kara basmak olsa gerek.

Sedat Bey,

2. Teklifimi sunuyorum : Birkaç fotoğraf daha yayınlayayım fit olalım ;D
3. Teklifim : Fit olalım sonra,toplanın 3 - 5 bişey atın,akşam pazarı olsun ;D

.

.

.

Dur bakalım,son kozumu oynadım ;D

Sedat abi,

Bu kardeş ayda bir gelir, kahvaltı,konaklama,akşam yemeği,öğle yemeği
şimdi birde offroad keyfi eklendi bunların hepsini beleşe getirir
ama üç foto içinde pamuk eller cebe girsin ister,

Ama kardeştir, atamazsın, satamazsın

Şaka bir yana fotoğraflar çok güzel hepinizin eline sağlık.

Not: abi bana şu rüzgarlıkların linkini gönder valla çözemedik hala utanıyorum!!!

THROTTLE' Alıntı:
Sedat Bey,

2. Teklifimi sunuyorum : Birkaç fotoğraf daha yayınlayayım fit olalım ;D
3. Teklifim : Fit olalım sonra,toplanın 3 - 5 bişey atın,akşam pazarı olsun ;D
güney ben 31.12.2003 yılında emekli oldum boş gezmek beni hasta ettiği için ayrıca köylülerim bir yere gitmeyeyim diye yokluğumda beni köye muhtar seçmişler bende bilgi birikimimi mezara götürecek değilim bu görevin gereklerini yerine getiriyorum senin anlayacağın ben muhtarım benim alnımda ye yazıyor yedir değil.bektaşi bir köyden geçiyormuş bakmış köylüler ırmağın kenarında telaş büyük ne oldu ne var demiş köylüler muhtar ırmağa düştü onun telaşındayız elini uzat ver seni kurtaralım diyoruz ancak kafa sallıyor birşey yapamıyoruz demişler bektaşi kenara çekilin demiş elini ırmaktaki muhtara uzatmış bağırmış muhtar,muhtar al el imi demiş muhtar pat yakalamış sudan çıkmış ve kurtulmuş.

arkadaşlar şimdi dikkatimi çekti üstte forum kuralları diye yazılı bir yer var 5 madde benim yaptığım burdaki kurallara uymuyor çünkü yazdığım yazının bu başlıkla alakası yok şimdi okudum hepinizden özür dilerim bitti