Gezenbilir; Geleneksel Kış Kampı Bolu (27-28 Şubat 2016)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EKARAIS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 140
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,380
yani şu 4 element yetiyor gittiğin tüm kampların keyifli geçmesine.
ateş
toprak

hava
su.....
geçen senenin hevesiyle çok istedim.ama kısmet olmadı.

Merhaba arkadaşlar bundan sonraki kamp ne zaman olacak yakın tarihte bir program varmı ? Bende aranıza katılmak istiyorum

Merhaba arkadaşlar bundan sonraki kamp ne zaman olacak yakın tarihte bir program varmı ? Bende aranıza katılmak istiyorum

Merhaba,

Yakın bir tarihte etkinlik düşünülmüyor.Etkinlikler bölümünü takip ederseniz bir çok arkadaşın duyurusunu yaptığı kamp etkinliklerine katılabilirsiniz.

Selamlar,
Murat

Merhaba Murat Bey,
Vermiş olduğunuz cevap için teşekkür ederim,
Selamlar
Serkan

Size yillardir feslegenli raki sozum var unutmadim

GT-P7500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar bu yaz kampı ne zaman oluyor ayrıca bana önerebileceğiniz bir gezi kulubü varmı İstanbul'da ? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Size yillardir feslegenli raki sozum var unutmadim

İhşallah yaz kampında buluşuruz Lakerda benden.
Çok teşekkür ederim...
Umarım katılabilirim...
Şimdiden lakerdayı yutmuş kadar oldum

Aklıma geldi, yıllar öncesinden sizin için, sizin fotoğrafınızdan Sezen Aksu eşliğinde bi video var bende
tekerlekler dönüyor, gidiyorum bu şehirden, ayaklarım geri geri

Son düzenleme:

Görseller için yeniden teşekkürler...
Keşke dağılma olmasaymış... Neyse, bişey olmaz yeterki gönüller temiz olsun, bir olsun di mi?

Arkadaşlar bu yaz kampı ne zaman oluyor ayrıca bana önerebileceğiniz bir gezi kulubü varmı İstanbul'da ? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

İstanbul'da Ankara'ya nazaran daha çok ekip ve seçenek var... Şanslısınız...
Mobil based gezimi, trekmi, kampmı gibi tarzınıza ve koşullarınıza uygun gruplara inteneti araştırdığınızda kolayca ulaşabilirsiniz. Çoğun forum veya blogları var...
Ama en yoğun bilgileri gezenbilirden bulabilirsiniz. Diğerlerinin en az %70 ı birbirini yüzyüze tanıyan insanlardan oluşmUş gruplar... oysaki Gezenbilirde herzaman yeni ve çok farkl yerlerden insanlarla karşılaşmak mümkün...

Yaz kampı duyurusu daha yapılmadı bildiğim kadarıyla. Forumu takip etmek gerkiyor...
Selamlar...

Sucukluyu bosverin, muzigi videoyu felanda
Guzellik sizdendir...