Gezenbilir; Geleneksel 23 Nisan Işık Dağı - Karagöl Kampı (21-22-23 Nisan 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 151
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,533
Ynt: Gezenbilir; Geleneksel 23 Nisan Işık Dağı - Karagöl Kampı (21-22-23 Nisan 2012)

Kamp alanından yeni döndüm, çok keyifli bir faaliyet oldu, katılan ve katkıda bulunan tüm arkadaşlarıma teşekkürler ediyorum ve yeniden birlikte olabilmeyi diliyorum..

Selamlar, sevgiler
Zerrin Yiğiter

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; Geleneksel 23 Nisan Işık Dağı - Karagöl Kampı (21-22-23 Nisan 2012)

Ben de çok az kare var, cumartesi günü gece ateş başında çok keyifli saatler geçirdik, Rıfat Abimiz, Abbas Abimiz ve Ümit güzel repertuarları ile bizlere müzik ziyafeti çektiler, tüm arkadaşlarımızında katılımı ile şarkıları, türküleri neşe içinde söyledik..

süper bir etkinlikti herkese teşekkür ederim gece ateş başı şarkılar en güzel olanıydı şakı söyleyen abilerimizinde sesine yüregine saglık.Fotolar daha sonra :smiley:

Geleneksel 23 nisan ışık dağı kampımıza katılan bütün arkadaşlarımıza teşekkürler.

Tadı damağımda yorgunluğu bedenimde kaldı. :smiley:
Sizlerle paylkaşımdabulunmak keyifli idi, Tekrar herkese teşekkür ederim.
Saygılarımla

Not: Ateş Başında ki keyfin adı neydi ?
???

Geceyi yalnız geçireceğimi düşünürken hikmet kardeşimiz geldi.

Ctesi sabah gün güzel başladı.

Kuş seslerinide siz hayal edin.

Görsellere devam.

murat her şey duygusal unutma :p ;D

son fotolar neden görüntülenmedi anlayamadım.

tekrar yuklemeyi deneyin isterseniz.Bende de son fotolar gorunmuyor

Siteye birkaç gündür ulaşamıyordum.onlarca kez denedim.sanırım teknik bir sorun vardı.neyse şimdi burdayız aslında kamp alanına cumartesi öğleden sonra katılmayı düşünmüştüm.ama Rıfat ağbimin geceyi yalnız gecirmesine gönlüm razı olmadı ;D ve cuma 23.00 civarı kamp alanına ulaştım yolu bilmeme rağmen biraz zorlandım.çok fazla güneş yüzünü göstermediyside herşey çok güzeldi....

birazcık daha foto

fotolar guzel:smiley: eglencelie gecmis anlasilan

Bisiklet turları dışında ilk kampımdı. Yorulsamda çok keyif aldım. Harddisk e format atıp geldim desem yeridir.

Özellikle kampın bu kadar keyifli geçmesinde en büyük emeği geçen Rıfat abi ve eşi Saadet hanıma, Sevgili Hikmet, eşi Çiçek hanım ve yakışıklı, uyumlu oğulları Alper'e, Ümit abi ve eşi Nurgül hanıma çok teşekkür ederim.

Doğa güzel, dostluk güzel, hava güzeldi, güzel olmayan hiç birşey yoktu desem yeridir. tüm emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Uzun yıllardır görüşemediğim arkadaşlarımla dağın başında karşılaşmakta kampın bonusu oldu. Sevgili Mustafa özlemişim seni, Fatih sende arayı bukadar açma, arada bir uğra .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR