Gezenbilir; Geleneksel 23 Nisan Işık Dağı - Karagöl Kampı (21-22-23 Nisan 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 151
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,533
Ynt: Gezenbilir; Geleneksel 23 Nisan Işık Dağı - Karagöl Kampı (21-22-23 Nisan 2012)

KEMALS42' Alıntı:
Arkadaşım geçmiş olsun, lakin bu işte bir yanlışlık olmasın? senelerdir mitsubishiciyimdir, ve bunlardaki sistem zincirlidir. kayış sistemli trigermidir seninki, sıyıran yoksa zincirmi kopardın ..? sıyırdı dediğinden kayışı anlıyorum ki, öyle isede kesinlikle teflon tip bir kayış düşünüyorum ki, buda şayet yeni modellerde kayış varsa ve yeni modellerde asla olamıyacak bir durum. yok,aracınız yeni model değilse de kayış olamaz zaten,eski modellerde tamamen zincir sistem vardır. usta değilimdir,iddiamda yoktur lakin, mitsubishilerde bir çok usta dan daha bilgili olduğuma inanırım. normal araçlarda ve diğer model arazilerde triger kopması eskisi kadar maliyetli değil artık, çünkü serbest piyasa ekonomi ile her türlü parça piyasada mevcut, lakin iş mitsubishi olunca değişiyor çünkü orjinaller çok pahalıdır. siz yinede arcınızın motoru söküldüğünde siboplardan kaçında hasar var mutlaka bakın, sağlam olanlara dokunmayın derim..tekrar geçmiş olsun..
Selamlar
Kemal Sarıgül

Kemal bey ilginize teşekkür ederim bizim karakız
2011 model 178 hb lik

Suya girme sonucu aşağıda bir bilya kilitlemiş. Oda triger kayışını yaka yaka ucurmuş

Etiketler

Ynt: Gezenbilir; Geleneksel 23 Nisan Işık Dağı - Karagöl Kampı (21-22-23 Nisan 2012)

Bana kampta eşlik edip, şişman şişman kahrımı çeken, her yardımıma koşan Çiğdem'e Teşekkürler...

aşk olsun alp ne kahrı ;D

Çiğdem hanım, sizdeki görselleri bir yerde görebilirmiyiz?

bende görsel yokki hepsi murattaydı ben kampa bütün şarjlar piller bitik geldim tek kare fotograf alamadım

Su geçini siz çekiyordunuz diye hatırlamıştım Çiğdem hanım.

yalcg' Alıntı:
Su geçini siz çekiyordunuz diye hatırlamıştım Çiğdem hanım.

evet ama muratın makinesi ile çekiyordum ben pil sorunu yaşadım kampta :D

Geleneksel Işık Dağı - Karagöl Bahar Kampımızın 3. sünü 27-28 Nisan 2013 tarihinde gerçekleştireceğiz, tüm Gezenbilir dostlarımızı bekliyoruz, sevgilerimizle

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=95861.0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR