Gezenbilir Ankara Grubu Kavşakkaya Off-Road Etkinliği (2 Ağustos 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 375
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,164
Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Kavşakkaya Off-Road Etkinliği (2 Ağustos 2009)

keskinbalta' Alıntı:
Bu gezide emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Zerrin ablacım sanada ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Bizleri böyle güzel yerlere götürdüğün için....

Fotoğraflarda emeği geçen herkese çok teşekkürler, bizde çektik resim ve videoları ben komple olarak ekliycem videoları vede resimleri bir kısmınıda burdan herkes kolayca görebilsin diye eklerim....

Nerde hani videolar fotolar valla karismam bak :D :D

Etiketler

Hocam aslında mangalı fazla kaçırdık biraz ağırlık çöktü, yoksa hepimiz köprüyü geçer karşı yoldan devam ederdik. :D ;D

Şaka bir yana çok güzel bir gündü ve şahsen çok keyif aldım, katılan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. En kısa zamanda yeni bir organizasyonda beraber olma dileği ile herkese selamlar.

Not: Bendeki birkaç fotoyu eklemey çalışacağım, inşallah beceririm ;D

100_1166.JPG

100_1168.JPG

100_1169.JPG

100_1170.JPG

100_1172.JPG

burda araba çıkmamışki elım belımde poz vemiş gibi olmuş benden araç gözükmüyü ;D ;D ;D ;D ;D

(ama şişman şakasını abartmayalım lütfen)

murat abı galloper fotoları varmı sende

Baraj görünmeye başladı;
S6002297.JPG

ve ilk tırstığım etap bazı noktalarda yüksek taşlar var :smiley:
Manzara süper, baraj artık ayaklarımızın altında, herkes manzaranın tadını çıkarıyor, makineler çalışmaya başladı.

S6002300.JPG

S6002302.JPG

S6002303.JPG

Can senin arabanın fotoğrafı yok ama videosu var. Fakat videoyu nasıl yükleyeceğim daha keşfedemedim ;D

Neyse araba, araba birazda mangal keyfi olsun ama değil mi? ;D

100_1175.JPG

100_1183.JPG

100_1177.JPG

100_1180.JPG

100_1179.JPG

100_1189.JPG

Ve ve ve o "KANATLAR" :D

100_1179.JPG

Barajın karşı yakasına geçtik, pug306 ilk ciddi sınavını başarıyla geçti.

S6002304.JPG

S6002305.JPG

İlk denemeler ve aksiyon başladı;
S6002308.JPG

Kerem ben bu aracı çekerim diye düşünüyor ama diğerlerine ayıp olmasın diyor;
S6002309.JPG

Herkes ekibin haşarı çocuğu Jimny izliyor.
S6002310.JPG

Serdar olaya el attı,
S6002313.JPG

Bizim logosunun hakkını veren aslan parçası abilerinin yanında uslu uslu duruyor.
S6002314.JPG

S6002316.JPG

Merhaba,
Bu guzel gezi icin sevgili organizatorumuz Zerrin Gezenbilir'e ;) , sevgili soforum Kerem ve sevgili Lada'sina :smiley:, sevgili hossohbet yiyenbilir ekibi Azra, Cihan ve Bengu'ye, esas off-road kismina katilmayacagim icin ilk dakikalarda kendini camura atan arkadaslara, sayelerinde kopruden gecip plaka nasil suya birakilir gordugum arkadaslara ;D, mangal ekibine, rehberimiz Mustafa'ya, guleryuzuyle gunumuzu guzellestiren, yabancilik hissettirmeyen herkese tesekkur ediyorum. Gidilen yerden cok nasil gidildiginin daha onemli oldugu bir yolculuk tattim, Off road cilginligi neymis anladim, bir daha gelirmiyim bilmem... :eek:
Benim fotolar cok buyukmus, boyle gondereyim:
http://picasaweb.google.com.tr/nur.canogl/OffRoad?authkey=Gv1sRgCIen2qft4_-9sAE#
Umarim o yuklenen fotolardan kendime kopyalamayi da basaririm... Bosuna mi poz verdik jiplerin ustunde!? ???
Keyifli geziler dilegiyle...

Devam,
Yiyenbilir kısmı için yukarıda güzel bir noktadayız,
S6002320.JPG

İşte budur. İnsan daha ne ister;
S6002322.JPG

Herkesin beklediği etaba gidiliyor;
S6002323.JPG

S6002325.JPG

S6002327.JPG

S6002335.JPG

S6002339.JPG

S6002340.JPG

mustafa bey fotoğraflar çok başarılı olmuş teşekkürler :smiley:
Bende birkaçtane hazırladım yükelyecek host arıyorum şu an.
elimde 10 12 tane de video var ama bunların çoğu bizim araç içi çekimlerimiz yolda giderken. sonuncualr ise göl maceraları. you tube veya başak bir accoutn u olan varsa gödnerebilirim veya cd ye çekerim.

Araçlar yavaş yavaş ısınmaya başlıyor;

S6002341.JPG

S6002342.JPG

S6002344.JPG

İlk açılış Ufuk Abiden, temkinli ;
S6002350.JPG

S6002359.JPG

S6002364.JPG

S6002369.JPG

S6002374.JPG

Efe Arkadaşım sağolasın, amatör ruhla bu kadar çıkıyor.
Ben fotolar için gezenbilir galeride bir albüm açtım, seçtiklerimi oraya atıyorum, burdanda link alıyorum, sende öyle yapabilirsin. Zerrin yukardaki mesajların birinde albüm kullanımını anlatmış, tavsiye ederim. Videolar çok uğraştıryor onlara girmedim. Cd ile almak daha mantıklı olabilir.

Arkadaşınla oturduğunuz mekan süper.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR