Gezenbilir Ailesi Yaş Ortalaması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AYDURAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 85
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,847

Gezenbilir Ailemizin Yaş Ortalaması Kaç?

• Kullanılan toplam oy
    350
Ynt: Gezenbilir Ailesi Yaş Ortalaması

Arkadaşlar konuyu ve anketi güncelledim...Oy vermeye devam edebilirsiniz...Ayrıca yaş aralığı değişen arkadaşlar oyunu silip, yeni değere göre oy verebilirler...

Etiketler

Abi Taktın Milletin Yaşına Başına Yauu,
Rahat Bırak İnsanları.
Ben bile Bu Genc Yaşımda Bu Topice Girince Stres Oluyorum
Ayıp Ama Ayıp Bu Kadarda Burnuna Burnuna Doğru Sokulmazkii

;D ;D ;D ;D

İleri yaş travması ne çabuk başladı sende Boşver takma kafana, her yaşın ayrı bir güzelliği vardır...Yaşlanmak, şarap gibi yıllanmaya benzer başkanım

benim yaşımda 41 olduya. oscar wilde'nin bir sözü hatırıma geldi. bir gün genç birisine itafen demişki sen ihtiyarlığın ne olduğunu bilmiyorsun ama ben gençliğin ne olduğunu biliyorum.
başka bir sözde dağa çıkmak için söylenir. yükseklere çıktıkça nefesiniz kesilir yorulursunuz ama görüş ufkunuz açılır.

Arkadaşlar
30-35 seçeneğinden 35-40 seçeneğine terfi ettim

tüh, ben hala 25i geçemedim ;D

Benimde 40 olmasına 2 kaldı Dolayısla 35-40 aralığında oy kullandım :-\
Askerlik öncesi, 40 yaşındaki kişilere ihtiyar muamelesi yapardım. Ne kadar büyük cahillik, insan 40 yaşında hiç ihtiyar olurmu körpe bir yaş 40'lı yaş, öyle değilmi arkadaşlar

30-35 işaretlemeniz bence daha uygun 35'i devirdikten sonra 35-40 işaretlemeniz lazım.
Acele etmeyin, daha 40 yaş kategorisine girmediğiniz için sevinmeniz lazım

Yaş 62, ama daha çok iş var.Kapotra orijinal boyasında,sadece saçlarda fazla güneşten dolayı renk atması var,çürük çarık yok,hiç doğrultmacı çekiçi değmemiş,motor ise hergün 2 paket sigaraya rağmen teklemiyor.alt takımdan ses gelmez,sadece kısa farlar az gösteriyor eeeeee bu kadar kusur kadı kızındada var.Kalp-tansiyon-şeker-kolestrol diye birşeyler duyuyorum bazen ama ne olduğunu daha öğrenemedim,bilenler lütfen bilgilendirsin. Sevgilerimle....