Gezenbilir 2. Suzuki Off-Road Gezisi (5 Nisan 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bipolar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 130
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,219
Ynt: Gezenbilir 2. Suzuki Off-Road Gezisi (5 Nisan 2009)

son resimleri görünce pür dikkat plakama bakındım.zira tam o gölcüğün içinde kalmıştı.üzerinden 10-15 suzuki geçince bahara bulma umudum da kalmadı..güzel bir gezi olmuş 3.üncüde mangala gelirim haberiniz ola

Etiketler

cüneyt bende bakındım plakana hatta kim olduğunu hatırlamıyorum ama bir arkadaş ile konusu dahi oldu bulursak hediye paketi yaparız diye ama muhtemelen seni plaka artık maden cevheri olma yolunda bayağı bir mesafe kat etmiştir yer altında üstelik tüm arkadaşları da suya girmeden uyardık plakası eğreti duran varsa önlemini alsın diye

kulaklarım çınlamıştı zaten...

Yaw en güzeli hiç plaka takmamak ben hep sölüyorum

guzel bır gezı olmus.paylasım ıcın tesekkurler...

çok güzel bir etkinlik olmuş,paylaşım için teşekkürler.

tüm güzel beğeni ve yorumlarınız için teşekkür ederim

fotoları gördükçe içim eridi keşke bende orda olsaydım diye ama inşallah standart süziki gezisinde görüşmek üzre oralara gitmeden foto ve videolarla bize bu keyfi yaşatan herkese teşekkür eder ve saygılarımı sunarım

Olcay merhabalar, gezimize renk kattığınız ve geldiğiniz öncelikle teşekkür ederim. Ayrılmanıza üzüldüm ancak sebebide önemliydi. Güzel bir gün oldu paylaşım, hoş sohbetler, güzel fotoğraflar ve yeni keşfettiğimiz bölgeler ile yine hafızamızda güzel bir gezi olarak yerini aldı. Foruma 5-6 gündür yogunluk sebebi ile giremedim, çektiğim fotoğrafları yükleme ve sizlere ulaştırma konusunda Çağlardan yardım rica ettim, kendisinde emekleri için teşekkür ederim.

Hep beraber güzel bir geziyi keyifle tamamladık. Katılan tüm dostlara gönülden teşekkür ederim.

Her sayfa dolu dolu offroad fotoğrafları kaynıyor...Kurumuş kanallar traktörün bile zor geçeceği yerler..Emeğinize sağlık..

arkadaşlar çok zevkli bir gezi olmuş gerçekten, umarım ben de bir gün böyle bir geziye katılırım ama tabi önce gerekli birikimi yapmak lazım.. zira o zamana kadar da kendi kendime olmadık yerlerde askıda kalıp yine bir şekilde çıkmaya çalışacağım gibi görünüyor

sizin ilacnız 3'' yükseltme kiti + 1 tk 235/80 lastik

tabiiki, ama modifiyede 1. basamak lastik süspansiyon ve kupa yapılıp sıra 2. basamağa geldiğinde tavuk-yumurta tartışmaları da başlıyor : kilit mi vinç mi o mu bu mu diye? bana sorarsanız kilit patinaja dişmemenizi garantilemez ama vinç battığınızda kurtulmanızı garantiler. Kilit aktif donanımdır yani araç yürüdüğü müddetçe iş yapar, vinç pasif donanım araç artık yürümezse son çare olarak vardır.

bizim vitarada arka tampon, ön tampon koruması var. şimdi ne alaka diyeceksiniz ama bir de benzin deposu koruması var, benim haberim bile yoktu sonradan keşfedince baya rahatlamıştım arazide.
ayrıca çok doğru bir noktaya değinmişsiniz ama bendeki şans bildiğiniz gibi değil, şuana kadar etrafta ağaç olan hiç bir yerde kalmadım gidip düz arazide takılırım bir yerlere..

paylaşım için teşekkürler Hakan abi süper gezi olmuş. resimler ayrı bir harika...