Fiber Uzmanından XJ-ZJ Ön Cam Siperliği ve XJ Dodik İmalatı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan expres Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 123
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 68,115
Ynt: Fiber Uzmanından XJ-ZJ Ön Cam Siperliği ve XJ Dodik İmalatı

8 bir çeyrek' Alıntı:
Ustanın eline sağlık güzel iş çıkarmış.
resimde gördüğünüz kalıpdan çıkmış hali, zımparasız ve boyasız halidir, özelden mesaj atan bir kaç arkadaş için koydum,boyanınca ve krom civatalarıyla çok şık olacak ;)

Etiketler

mehmet abi süper omuş sağolasın bende lastikleri bulur bulmaz yaptırtacam usta ile görüştüm sağol

Mehmet dostum,
cok sık olmus gule gule kullan,kanıma gırıyorsun bak :eek: :eek: ;)

ewet arkadaşlar beklenen fiyatları belirtiyorum

JEEP XJ 4.0 moon visor (ön cam siperliği) elden teslim 200tl. , boyalı 250, montajlı 300, ışıklı istenirse 50 tl farkı var

JEEP ZJ 5.2 vs. moon visor (ön cam siperliği) elden teslim 250tl. , boyalı 300, montajlı 350, ışıklı istenirse 50 tl farkı var (fiyat farkı alt tarafı kapalı tek parça oluşudur)

JEEP XJ 4.0 Dodik takımı 8 parçadan oluşan setin fiyatı 750tl. setin içinde 40 ad.civata,fitil ve montaj kitapcığı.

XJ ve Zj arka Spoiler 200tl.

fiyatlar nakit fiyatı olup,kredi kartına bankanın belirlediği oranlarla taksit yapılabiliyor, arkadaşlar benden bu kadar gerisi size kalmış ;)

Fiberci Eyüp Usta Tel: 0537 721 00 40 Kartal oto sanayi sitesi bitişiği tahsin kaya san. sit. Kartal/İst.

Orjinal olan ürünün değeri $380 (560TL). Fiyat biraz fazla değil mi?

iksje' Alıntı:
Orjinal olan ürünün değeri $380 (560TL). Fiyat biraz fazla değil mi?
Türkiye de maalesef bu fiyatlara ürün yok, tekrar araştırıp bakabilirsiniz.

JEEP XJ 4.0 moon visor (ön cam siperliği) elden teslim 200tl. , boyalı 250, montajlı 300, ışıklı istenirse 50 tl farkı var

JEEP ZJ 5.2 vs. moon visor (ön cam siperliği) elden teslim 250tl. , boyalı 300, montajlı 350, ışıklı istenirse 50 tl farkı var (fiyat farkı alt tarafı kapalı tek parça oluşudur)

JEEP XJ 4.0 Dodik takımı 8 parçadan oluşan setin fiyatı 750tl. setin içinde 40 ad.civata,fitil ve montaj kitapcığı.

XJ ve Zj arka Spoiler 200tl.

fiyatlar nakit fiyatı olup,kredi kartına bankanın belirlediği oranlarla taksit yapılabiliyor, arkadaşlar benden bu kadar gerisi size kalmış

Fiberci Eyüp Usta Tel: 0537 721 00 40 Kartal oto sanayi sitesi bitişiği tahsin kaya san. sit. Kartal/İst

İşgüzarlık benimkisi pardon. Çokta anormal bir fiyat değil düşününce. Yani alıcı olarak düşününce birkaç şey söylerimde, kendimi ustanın yerine koyunca birşey diyemiyorum :smiley:. Bu arada bahsettiğim fiyatla alakalı yanlış anladınız beni. Özelden anlatmaya çalıştım.

Ben Lund marka ZJ ışıklı cam kepi için 600 usd fiyat almıştım yanlış hatırlamıyorsam. Boyasız...

Burada bi serviste başka model için var Lund marka.... Malzemesi, kalitesi herheyirnden anlaşılıyor...

Ben ciddi ciddi istiyorum cam kepi ama fotosunu dahi görmeden, montaj detayını dahi öğrenemediğim ürünü nasıl alayım....

Rica edeceğim ustalardan. bi ZJ uygulamasında detaylı foto çekerek paylaşsınlar burada...

Ön tampon için koruma da yapıyor mu acaba?

Bu fotoğraftaki gibi birşey düşünüyordum ancak krom olanlar daha sağlam oluyor sanırım?

[attachment=1]

Tampon

aynen öyle fiber koruma hiç bir işinize yaramaz, krom en iyisi görev yapar hiç olmazsa ;)

Teşekkürler :smiley: artık en uygun nerede bulabilirim onu araştıracağım artık.

aracınızı yeni hali ile muhteşem olacağa benziyor,iyi günlerde kazasız belasız kullanın,ben de ustanıza uğrıyacağım araç tavanı için bir aparat yapabilirmi soracağım,in şallah yapabilirler,aşağıdaki fotograftaki gibi(İnşallah fotograf ekliyebilmişimdir)sis veya spotların takıldığı fiber muhafaza yani anlıyacağınız...

http://img37.imageshack.us/img37/8545/landroverfreelander1.jpg

url]

GezenGen' Alıntı:
Teşekkürler :smiley: artık en uygun nerede bulabilirim onu araştıracağım artık.
katal oto sanayi girişinde sağda kromcu 2 veya 3. dükkan var birde maltepe minübüs yolunda samanyolu aksesuar var bu arkadaşda kromdan herşeyi imal edebiliyor bilginiz olsun

cevap için teşekkür ederim. dediğiniz yerleri de araştıracağım fırsatım olduğunda.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR