FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz !

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Assasin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 123
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,388
Ynt: FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz !

suzuk derken bilemedik biz onu ?

Etiketler

selimsani' Alıntı:
Yaw başkan hala tam belli değil ama ben gelemiyorum sanırım, çok uğraştım pazarı boşaltmak için olmuyor, keşke cumartesi yapabileydik... Size keyifli geziler diliyorum, aklım gezide kalacak kesin...
Selim abi,tanışmak bir türlü kısmet olmadı ya.

Arkadaşlar son durum ne acaba gidiliyormu, İstanbul dan katılacak arkadaşlar daha doğrusu Avupa yakasından katılacak varmı.
Aracı müsait arkadaşım varmı, Ailelece gelen varmı eşlik etmek isterim ...nerde buluşulacak .bilgilendirirsenisevinirim

Saat 09:00'da Ek-Can petrolda buluşuyoruz. D-100 Ankara istikameti,Yahya Kaptan karşısı,Opel bayii yanı..

Arkadaşlar ailevi bir sağlık sorunu nedeniyle yarın sizlerle olamayacağım çok üzgünüm daha sonraki tarihlerde yapacağımız gezilerde buluşmak ve tanışmak dileğiyle hepinize eğlenceli geziler dilerim

Geçmiş olsun abi,allah şifa versin

Geçmiş olsun abicim.Dediğim gibi,yapabileceğimiz bir şey olursa mutlaka haberdar et abi.

Acil şifalar diliyorum, başka bir zaman görüşmek umuduyla, geçmiş olsun.

Arkadaşlar hareket saatimiz 09:15'dir.Sakarya'dan geziye katılacak arkadaşlarımız bizi yol üzerinde bekleyecekleri için hareket saatimizin bir esnekliği yoktur.Buluşma saatimiz 09:00'dur lütfen en geç 09:15'e kadar buluşma yerinde olalım.Aksi halde grubun beklemesi mümkün olmayacaktır..

Allahtan acil şifalar dilerim,

Selamlar

Bu gün ben tek başıma Selim ve Fatihle Ömerli taraflarında biraz gezdik, çocuklar çok bozuldu yarın Kartepe ye çok gelmek istiyorlar,çocukların yarınki durumuna göre hareket edicem, tekrar üşütsünler istemiyorum, eğer gelme durumum olursa buluşma yerine, gecikirsem Maşukiye de olmadı yukarda buluşuruz, oda olmadı sonraki geziye kısmetse.
Bu arada mangal yapmak isteyenler, et yada sucuk alacaklarsa Maşukiye deki kasabı tavsiye ederim, biz çok beğenmiştik,
Herkese kazasız belasız güzel bir gezi yapmalarını diler bol bol resim video beklerim.

saygılar.

Arkadaşlar ancak açabildim ekranı, ancak gördüğüm kadarıyla İstanbul Avrupa yakasından katılan arkadaşlar yok sanırım, katılan arkadaşlara iyi pazarlar iyi eğlenceler diliyorum, bol bol resim çekin bizde resimlere bakarak gitmiş kadar olalım, inşalah bir başka etkinlikte görüşüp tanışmak üzere, bu arada söz mısır unlu bol tereyağlı , muhlamanızı bendenn, olacakk,