FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz !

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Assasin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 123
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,989

Assasin

110 inches of pure pleasure.
Yer
Kocaeli/İzmit
Biz yorulduk,araçlarımız yoruldu.. Uzun zaman sonra,bu gezimizi piknik tadında yapalım dedik.Rotamız Kuzuyayla'dır,verici yolu açıksa yoldan devam edip "Çingen çayırı" dediğimiz mevkiiye ulaşacağız.Gezi piknik tadında olacağı için araç sınıflandırması yoktur. 4x4 olması,kar lastiği veya zinciri olması yeterlidir. Aracınızda bulunması gerekenler şöyledir;

1)Strap-Mapa
2)Zincir - veya kar lastiği (Buzlanma vs. ihtimaline karşı zincir bulundurunuz.)
3)İlk Yardım Çantası
4)Mangal
5)Kömür
6)İçecek (Sınır aşılmadıkça içecek konusunda kısıtlamamız yoktur.)
7)Pişireceğiniz et,tavuk,balık vs. vs.

İlerleyen günlerde GE fotoğrafları,hava durumu vs. eklenecektir.
Deniz Temizce
Fakülte Offroad Grubu Bşk.

Etiketler

Ynt: FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz !

:D Dün Birol abi'yle istişare ederken bu hafta da böyle yapalım dedim.. Yoksa özel bi' sebebi yok HACIDAYI. :D

Başkan bizim bu haftaki kartepe yalan olacak galiba, sizin peşinize mi takılsak acep?

Kardeşim her zamanda araba kırmaca off-road olmuyor her hafta çamur içinde eve gidiyoruz hanım bir başka bakmaya başladı artık bu kar gezisi iyi olacak şaka bir yana herkesi davet ediyoruz ilk gezimizide kartepeye yapmıştık arkadaşlarla çok eğlenmiştik buda bir dinlenme olur mangal sucuk ohhhhh ne güzellll

ozturk41' Alıntı:
Kardeşim her zamanda araba kırmaca off-road olmuyor her hafta çamur içinde eve gidiyoruz hanım bir başka bakmaya başladı artık bu kar gezisi iyi olacak şaka bir yana herkesi davet ediyoruz ilk gezimizide kartepeye yapmıştık arkadaşlarla çok eğlenmiştik buda bir dinlenme olur mangal sucuk ohhhhh ne güzellll
Aynen abi ya her hafta offroad olmaz. :D

Selamlar

mıhlama varmı beyler mıhlama ;D

Şaka bir yana bu gün izmitteydim hava böyle devam ederse 12 şubatta kartepede güneşleniriz, durum müsait olurda gelebilrsem muhtemelen Selimle beraber geliriz belki istanbuldan birkaç araç daha katılabilir, bol bol resim çekeriz mangallar tam yol yanar odunlu semaveri daha denemek kısmet olmadı,

saygılar.

Selamlar bugün Kartepeyi gezme fırsatım oldu asfalttan ayrılıp Kuzuyayla istikametine devam ettim çıkış yolunda bekçi kulübesinde bilet kesen arkadaşı aradım ama yukarı çıkan kimse olmadığı için bekçi kulübesi kapalıydı.Tepedeki mesire alanına kadar yolu açmışlar ama çıkış yolu tamamen buz pistine dönmüş yol boyunca aşağı doğru kızak yapanlar haricinde zincirli bir kaç araç gördüm o kadar.Tepedeki mesire alanındaki tesis tamamen kar altındaydı ve abartısız yolun kenarında 4 metreden fazla kar vardı.Mesire alanından sonra yol tamamen kapalı ve kısa sürede açılacağını da sanmam.Önümüzdeki hafta Çarşamba sonrası yoğun soğuk ve kar bekleniyor.Bugün itibarı ile birkaç resim çektim onlarıda paylaşıyorum.

DSC03206

DSC03207

DSC03208

DSC03209

DSC03210

abi geldiğin kartepe gezisinden daha güzel olur odunlu semaver olayını son geldiğinde bekleseydin ben daimi olarak yapıyorum denemiş olurdun zaten
seni bekliyorum neşemiz daim olur inşallah nasıl olsa piknik havasında olucak

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR