En Sevilen JEEP Modeli (Anket)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hunter06_1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 106
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,196

EN SEVİLEN JEEP KASASI/MODELİ HANGİSİDİR ACABA

• ZJ

Kullanılan: 31 22.8%
  • WJ

Kullanılan: 8 5.9%
  • XJ

Kullanılan: 26 19.1%
  • CJ

Kullanılan: 65 47.8%
  • WK

Kullanılan: 3 2.2%
  • WAGONER

Kullanılan: 3 2.2%

• Kullanılan toplam oy
    136

Etiketler
Ynt: En Sevilen JEEP Modeli (Anket)

ASALETİN YETER !!!

Jeep-Scrambler_CJ-8_1982_800x600_wallpaper_01.jpg

Sarışın olunca karışıyor birbirlerine ???

[attachment=1]

Buda benim sattığım sarı civcivim safkan amerikan ;D ;D ;D

[attachment=2]

74 camarom benim

Sarn corvette

Haksızlık yapıldığını düşünüyorum bu konuda.KJ kasa seçeneklere konulmamış.Günümüzde en yakışıklı vede kibar kasa KJ dir.Ama dağların aslanı ZJ dir.10 tane CJ sahibi olana kadar 1 tane ZJ kapımda olsun yeter.

nazifayvazoglu' Alıntı:
Haksızlık yapıldığını düşünüyorum bu konuda.KJ kasa seçeneklere konulmamış.Günümüzde en yakışıklı vede kibar kasa KJ dir.Ama dağların aslanı ZJ dir.10 tane CJ sahibi olana kadar 1 tane ZJ kapımda olsun yeter.

CJ zaten konfor arabası değil ki ???
Cj benim gibi delilerin uğraştığı lego misali bir araç.ZJ diyorsunuz da kıyaslanacak bir posizyonu yok.Onlar bana daha çok otomobil gibi jip i andırıyor.Ben sevmiyorum öyle jipi.Jip dediğin paldır küldür parçalansada acımayacağın bir Jeep CJ olacak.
Bundan dolayı bunu kıyaslayacağınız araba yok.Zaten bu tüm dünya tarafından kabul görmüş bir gerçek.

nazifayvazoglu' Alıntı:

Ben buna gülerim :smiley:

KJ kullandım CJ kullandım ZJ kullandım hatta ilk offroad aracım XJ idi kısacası JEEP modellerinin hemen hemen hepsini kullandım. Ama en keyiflisi CJ'dir. CJ'nin üstüne arazi aracı tanımam...

eeeee nedemişler.... Hayat biter CJ bitmez!!!!

beyler xj kasanında hakkını yemeyin.bana göre yapılmış en güzel arazi araçlarından biri.şu xj kasayıda övsenize biraz yahu.hadi :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR