Düzce Off-Road Team

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan DÜZCE OFFROAD TEAM Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 357
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,947

Etiketler
Ynt: Düzce Off-Road Team

arkadaşlar gerçekten keyifli kareler.bu keyfin içinde olmak için gün saymaya devam.bu spora gönül veren sizlere şimdiden teşekkür etmek isterim.

uzun zamandır yaylada kamp kurmamıştık görsel güzelliği güzel bir yayla oluşu beni dahada mutlu etti

bu arada bir aksi durum olmaz ise hava durumu aşağıdaki link de güzel görünüyor

http://www.havadurumu15gunluk.net/havadurumu/duzce-hava-durumu-15-gunluk.html

Çok güzel bir doğa kampı olucak öncelikle ve offroad oyunlarıylada tadımıza tad katıcak inşallah...ereğliden sevgiler kolaygelsin.

Alp jeep

Mükemmel doğası ile eşsiz yaylamıza tüm dostlarımızı bekliyoruz ayrıca pazar günü bu eşsiz fotoları çeken kardeşimin ellerine sağlık

bozenir' Alıntı:
Mükemmel doğası ile eşsiz yaylamıza tüm dostlarımızı bekliyoruz ayrıca pazar günü bu eşsiz fotoları çeken kardeşimin ellerine sağlık

Teşekkür ediyorum resimleri ben çektim Serkan TUT evet süper bir yayla inşallah çok değerli dostlarımızla güzel vakitler geçireceğiz

Herkese selamlar. İş dolayısıyla şehir dışındaydım iki gündür sohpete katılamadım sizlerle kusura bakmayın. fotoğraflarda göründüğünden çok daha güzel, görselliğiyle çok muazzam bir yayla, parkur ise kamp alanından çadırlarınızın fermarını açtıgınızda bile etbı görebiliyosunuz görsellik olarak çok keyif alıcamız bir organızasyon izlicez hep birlikte.

İnşallah bu organizasyonda gelenekselleşir artık.biri ilk baharda olsun biri son baharda yörük ve koca yayla offroad oyunları olarak dosod tan böyle bir atılım bekliyoruz bizde elimizden gelen bütün destekleri vermeye hazırız.

gece ve gündüz etaplarıyla uzun soluklu bir yarış olması dileğiyle.herkese başarılar

yarış öncesi konvoy şeklinde yavaş yavaş etapta 1 tur atılması iyi olur hemde güzel bir görsellik olur.pilot ve co pilot deyişik araçlarda yarışabilse yine farklı bir heyecan olur kanısındayım

cj5amc79' Alıntı:
yarış öncesi konvoy şeklinde yavaş yavaş etapta 1 tur atılması iyi olur hemde güzel bir görsellik olur.pilot ve co pilot deyişik araçlarda yarışabilse yine farklı bir heyecan olur kanısındayım
Hüseyin selamlar, düşüncen güzel ama 50 aracın yarışa katıldıgını düşüncek olursak etap daha yarış başlamadan agırlaşıcak o yüzden sıkıntı yaşamama açısından yapamayız diye düşünüyorum görüşmek üzere.

jeomad' Alıntı:
video da yayınlanma sürüyor diyor
videodaki sorun halloldu gibi. mutlaka sesi açarak seyredin V8 homurtusu kulağa iyi geliyor
http://www.dailymotion.com/video/xllann_kcyyla1_auto

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR