Discovery 2 V8 Arazi Uyarlamaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mertozzy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,275

mertozzy

everything depended on me..!!
Pek yakında, bir kaç güne kadar yaptığım değişiklikleri fotoları ile beraber anlatacağım... ;)

Etiketler

Ynt: Discovery 2 V8 Arazi Uyarlamaları

biz kürşatla yol kardeşiyiz zaten.... ama yaptıkça benim arabada ona benzemeye başladı... bakalım finalle ne olacak... :D

ya o boyatacak ye ben kaplatıcam arabayı ;D ;D

Arabaları karışıtırıp yanlışlıkla birbirinizin arabasına binersiniz artık;

Gerçi kürşad'ın arabasında gecen seneden olan dal cizikleri var aslında kıdemli sayılır onunki

Tempus' Alıntı:
yok ben arabamı çalışırken sesinden anlıyorum ;D

nasıl bir ses veriyor?? gırrr gırrr 180!!! diye mi ? :smiley:

Mert'in V8'i çok güzel ses veriyor... V8'in üstüne ses zor bulunur. ama... işte... :(

edaghan' Alıntı:
nasıl bir ses veriyor?? gırrr gırrr 180!!! diye mi ? :smiley:

Mert'in V8'i çok güzel ses veriyor... V8'in üstüne ses zor bulunur. ama... işte... :(

iş makinesi sesi veriyor rolantide benimki, gaza bazıncada v8 taklidi yapiyor :smiley:

evettt.... şimdi sırayla fotoları koyuyorum... ilk fotolar aracı ilk aldığım güne ait ;)

600 2A9L1V2X1I182851

600 4A1M3V4Y3J182832

600 4K1V3F4H3S18299

600 9C6O8Y9A7L182933

600 9L6X8G9I8T182950

telsizi aldık... ama acemiyiz yaaa... öncelik başka şey olmalıymışş... onuda bu batıştan sonra anladık... dikkat edin... 1 karış su..
ama lastikler bitik AT olunca sonumuz böyle oldu ;D

istanbul dönüşü hemen erkan hocamıza uğrayıp 30" discoverer STT taktık... ;D ;D

IMG 0930

ondan sonra bu çamurlarla boğuşmaya başladım ... sorunsuzcaaa...batma korkusu olmadan ;D ;D

HPIM1536

Selam Mert Aracın çok güzel kazasız belasız kullan. Nazardan saklasın Allah.

Aracı ben biliyorum aşkın'ın orda bakmıştım güzel bir araçtı bir problemi de yoktu Sende olduğuna sevindim.

Lastikler çok yakışmış Güzel bir Disco II daha geliyor bence

Selamlar

Ender

ender teşekkür ederim... şim di devam ediyorum.. dün yarım kaldı... ;)

endy' Alıntı:
Selam Mert Aracın çok güzel kazasız belasız kullan. Nazardan saklasın Allah.

Aracı ben biliyorum aşkın'ın orda bakmıştım güzel bir araçtı bir problemi de yoktu Sende olduğuna sevindim.

Lastikler çok yakışmış Güzel bir Disco II daha geliyor bence

Selamlar

Ender

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,175
Kaydolan Son Üyemiz
disciyolda

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR