Denizli - Çal - Kısık Kanyonu ve Antik Değirmenler Yürüyüşü (10 Ocak 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan NEHİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 39
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,720
Ynt: Denizli - Çal - Kısık Kanyonu ve Antik Değirmenler Yürüyüşü (10 Ocak 2010)

Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çok kötüsün :-\ napayım ama yeni oluştu grup...

Etiketler

Selma ile haberleşsene bir.
Denizli'yi çok gezmiştir o.

İyi fikir, hemen Selma'yla iletişime geçmek en doğrusu olacak..

Aynen.
Şubat ortası minik Efe gelecek zaten aramıza.
:smiley:

Aaaaa harika bir haber, çok sevindim... Maşşallah 1.yılda EFE ;D ;D ;D

Evet.
Millet hızlı

Değil mi Selma .?
;D

Asiye hanım gezdiğiniz yerler gerçekten çok güzelmiş, keşke orada olsam dedirten ve insanın nefesini kesen....Paylaşımınız için teşekkürler...Yusufçukları bende gördüm.. ;)

TezzMertek' Alıntı:
Evet.
Millet hızlı

Değil mi Selma .?
;D
Bu durumda önümüzdeki yıl Sevinç ve Murat'ın da bir EFE 'si ya da CEYLAN'ı geliyor demektir ;D ;D

skydiver26' Alıntı:
Asiye hanım gezdiğiniz yerler gerçekten çok güzelmiş, keşke orada olsam dedirten ve insanın nefesini kesen....Paylaşımınız için teşekkürler...Yusufçukları bende gördüm.. ;)

Valla yusufçukları görmemek mümkün değildi ;D beğendiğinize sevindim, bu hafta YİYENBİLİR grubu olarak katılıyoruz geziye, mangal partisi yapacağız, görüntülerle paylaşırım :smiley:

NEHİR' Alıntı:
Bu durumda önümüzdeki yıl Sevinç ve Murat'ın da bir EFE 'si ya da CEYLAN'ı geliyor demektir ;D ;D

Kesin... ;D ;D ;D

Şimdi böyle bir durumda biz teyze mi hala mı olacağız? ;D

Murat'a soralım :smiley: ama teyzelik daha yakışır bize sanırım. Ne dersin Murat?

NEHİR' Alıntı:
Valla yusufçukları görmemek mümkün değildi ;D beğendiğinize sevindim, bu hafta YİYENBİLİR grubu olarak katılıyoruz geziye, mangal partisi yapacağız, görüntülerle paylaşırım :smiley:

Bu haftaki etkinlikte misafir olarak bulunsak mı acaba, Yiyenbiliri hiç kaçırasım gelmiyor.... ;D

;D ;D ;D ;D inanmıyorum size yaa , kargoyu düşünememiştim Arwin çok sağol, kolaylaştırdın Aksu'nun işini... Ama ben sadece fotoğraflarla paylaşmayı düşünüyorum, İngiltere yolları taştan ... anlarsınız yaa ;D

NEHİR' Alıntı:
;D ;D ;D ;D inanmıyorum size yaa , kargoyu düşünememiştim Arwin çok sağol, kolaylaştırdın Aksu'nun işini... Ama ben sadece fotoğraflarla paylaşmayı düşünüyorum, İngiltere yolları taştan ... anlarsınız yaa ;D
Ne duruyonuz buralarda o zaman... hadiii hadiii güle güle ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR