Defender Viraj Demiri veya Denge Çubuğu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan CEM50 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 51
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,420
Ynt: Defender Viraj Demiri veya Denge Çubuğu

kontollü şekilde yapmaya çalıştığı artükilasyondan görüntüler. arkada viraj denge demiri gözüküyor (2" yükseltme-procomp amortisörlü)
arka sağ lastik 2-3 cm havada :D
69123 452962583873 618723873 5175971 1859921 n
bu resimde aracı sola aşırı yatışı belli oluyor
37931 452979163873 618723873 5176266 846271 n

Etiketler

anlaşılmıştır ağır araziye gireceğimiz zaman sökeceğiz iki vida kendime göre bir plan geliştirdim bile ;) geriye çekip bir şekilde sabitle dal araziye hehehee :D :D

viraj demirinin montajını kendi ellerimle az önce bitirmiş bulumaktayım vatana millete hayırlı olsun ;D ;D

75860_448871463380_675938380_5374066_3189934_n.jpg

76287_448871383380_675938380_5374064_8341583_n.jpg

Merhaba,

Sabah, ilk işim aracın ön ve arka viraj demirlerine bakmak olacak.

Tarık Bey, taktığınız bu seti ne kadar zaman önce ve kaça satın almıştınız? Yenisinin fiyatını yarın öğreneceğim, sadece fark olacakmı diye soruyorum.

saygılar,

Barış

geçen hafta aldım fakat henüz fiyatını bilmiyoru fatura gelmedi aldığım yerden ama gelince paylaşırım mutlaka

hayırlısı olsun barış diyorum bence beyi ve sizleri bırakalım aramızda defender kardeşliği var ;)
önde bende yok olan arkadaşlar bi foto çekip bırakırsa seviniriz

tarık şu önde olan viraj demirinin resmini atabilirmisin bir ara, kontrol yapacağımda :smiley: varmı yokmu. diyecektim ki sendede yok herhalde :D

bu arada barışla seni faceten arkadaş olarak öneri gönderisi yaptım bilginize :smiley:

ata036' Alıntı:
verdiğiniz bilgi için teşekkürler bu arada artvin hopa demişsiniz siz artvindemisiniz ben arada bir ordan geçip arhaviye giderim ziyaret edip tanımak isterim eğer oradaysanız.

Artvin merkezde çalışıyorum aslen rizeliyim telefon numaram 05052170649 uğrarsanız tanışırız memnuniyet duyarım

merkezci' Alıntı:
Artvin merkezde çalışıyorum aslen rizeliyim telefon numaram 05052170649 uğrarsanız tanışırız memnuniyet duyarım
inşallah allah nasip ederse bayramda oradan geçeceğim eğer geceye denk gelmez isem mutlaka uğramaya çalışacağım

ata036' Alıntı:
inşallah allah nasip ederse bayramda oradan geçeceğim eğer geceye denk gelmez isem mutlaka uğramaya çalışacağım

mesajınızı aldım ancak nedenini bilnediğim bir sebeple size özel mesaj gönderemiyorum , bayramda büyük ihtimalle sahilde olurum verdiğim telefon numarasını ararsanız görüşebiliriz ayrıca Artvinde kamu kurumunda memurum inşallah görüşürüz

merkezci' Alıntı:
mesajınızı aldım ancak nedenini bilnediğim bir sebeple size özel mesaj gönderemiyorum , bayramda büyük ihtimalle sahilde olurum verdiğim telefon numarasını ararsanız görüşebiliriz ayrıca Artvinde kamu kurumunda memurum inşallah görüşürüz
Belediyemi, devlet dairesimi ?
(Benim bu sorumuda yanıtlarsanız artık özel msj gönderebilirsiniz ;) )

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR