Defender Ön Göğüs

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Jimny_Mehmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 48
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,849

Jimny_Mehmet

Kamp III
Yer
Boğaziçi Arnavutköy
Arkadaşlar Defender Ön göğüs

Kaplamasız 500 TL
Kaplamalı 650 TL

İrtibat Mehmet Can AKYILDIZ : 0532 593 47 00

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

GetAttachmentaspx

GetAttachmentaspx 1

GetAttachmentaspx 3

Etiketler
Ynt: Defender Ön Göğüs

Usttekı aparatta dahilmi ( yag basıncı gostergesi falan olan yer) eğerki dahil değilse onsuz birde fiyatınız yazarmısınız...

Bu konunu acildigi onceki forumdaki ; arkadaslarin pek cogu bu fiyatlarda kismen saka da olsa bir SIFIR fazla oldugunu dusunuyorlar ... bu mecazi payi dusersek bile montaj bedeli icinde olmadigina gore ortalama %50 lik ciddi bir pahalilik sozkonusu .... umarim Mehmet bey maliyetleri tekrar gozden gecirebilir ... yinede serbest piyasa kosullari derse onuda anlamak gerekir ....
basarilar / kolayliklar....

Off_Road' Alıntı:
Bu konunu acildigi onceki forumdaki ; arkadaslarin pek cogu bu fiyatlarda kismen saka da olsa bir SIFIR fazla oldugunu dusunuyorlar ... bu mecazi payi dusersek bile montaj bedeli icinde olmadigina gore ortalama %50 lik ciddi bir pahalilik sozkonusu .... umarim Mehmet bey maliyetleri tekrar gozden gecirebilir ... yinede serbest piyasa kosullari derse onuda anlamak gerekir ....
basarilar / kolayliklar....

Ertuğrul bey fiyat konusunda çok haklısınız yüksek bir rakam ancak ben bunun üretimini safkan kendim yapsam haklısınız ancak safkan üretimi kendim yapmıyorum. yan, para direk benim cebime girmiyor. Yarın yani pazartesi günü başka bir fiberciyle görüşeceğim. eğer fiyatlarda düşüş sağlayabilirsek buradan duyuracağım. düşüremezsem elden gelen pek birşey olmayacak. saygılar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR