Defender için Hidrolik Direksiyon ve Simidi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan twinkerem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 99
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,845
Ynt: Defender için Hidrolik Direksiyon ve Simidi

walla çok açıklayıcı olmuş teşekkür ederim ilginize

Etiketler

Daha nedesin adamcağız.

yavuz-çelikel' Alıntı:
Daha nedesin adamcağız.
Yavuz bey bi diyeceğim daha kaldı <arabayı al gel sivasa hidrolik direksiyonu monte edelim sivas köftesi ikram edelim > sonra hayırlısı ile yolcu edelim

inşallah bir gün yolum düşer,Sivas'a.Selamlar saygılar.

dr yazmış reçeteyi daha noolsun

ankara gaye otomotivden sıfır kutu,2 hortum ve yağ kutusu siparişi werdik.direksiyon pompasını usta transit t15 uyarladığını söyledi onu kullancaz.kasnak flnda çıkmacılardan araştırıcaz bakalım.montaj aşamasında foto eklerim artık.

bu hidrolik direksiyon kutusunu ve direksiyon simidini de seçenekler arasında bulundurmakta yarar olabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-defender-hidrolik-direksiyon-kutusu-qaf500120-e-40902122/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-defender-direksiyon-simidi-yeni-model-anr3231-ld-46943414/detay/

hayırlı olsun güle güle kullanın fiat nedir açıklamanızda bir sakınca yoksa ? )

fiyat 1240 tl tuttu pahalı olduğunu biliyorum ama direksiyon işi şansa bırakılacak bişey olmadığını düşünüyorum.şimdi hdrolik sistemi takılırken benim aracımdan parça sökülecekmi?sökülecekse hangi parçalar?bu parçaları ne yapayım satayımmı saklayayımmı?teşekkürler

hayati konularda masraftan kaçmamak, orijinalini tercih etmek yararlı olabilir, tercih meselesi tabii, kişiden kişiye değişebilir.
sizin aracın direksiyon kutusu boşa çıkacak ama müşteri bulmanız çok kolay değil.

direkyon oldu hidrolik süpper bişeymiş koskoca defender la dalga geçiyorum resmen sürerken buarada masraf 1940 tl tuttu üstelik sağolsun eski direksiyon kutumu ustam işçilik parası niyetine almasına rağmen.
fotoğraf çekemedim ben işteyken takıldığı için çekemedim.
merak ettiğim bir husus war direksiyonu çevirirken vınnn diye ses geliyo hidrolik sesi biliyorum ama biraz çok geliyo gibi sanki???

vınn diye bir ses geliyorsa pompa ses yapıyor yağda hava olabilir güzelce havası alınmalı yada kötü ihtimal malzeme çıkmaysa arızalı aşınmış malzeme olabilir yada yağı koyarken güzelce havası alınmadığı için yeni de olsa bozulmuş olabilir normalde rahatsız edici bir ses olmamalı

Aşağıdaki linkteki boruyu iyi bir usta bulsak defendere,de uydururmu

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=56708.msg934020#msg934020