Defender' a Uygun Jant Bulunmuştur

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gomera Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 159
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,062

Etiketler
Ynt: Defender' a Uygun Jant Bulunmuştur

ramix' Alıntı:
Selam bende seri 3 var uyum sağlarmı acaba? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Üstadım defendere olan seri 3 ede olur. tereddütün olmasın. Yalnız göbekleri biraz daha fazla çıkıntılı olur.

Harika olmuş jantlar canavara güle güle kullanınız benim aklımdaki soru işaretleride gitti teşekkürler.......

Açık renk araç için benim taktığım silver renk daha iyi gibiyken, koyu renk araçlara füme renk olan daha bir güzel olur gibi.
Ben yan basamakları söküp atacağım diyordum bununla beraber 32" den 35" e geçince alışıncaya kadar basamaklar kalsın dedim.

hayırlı olsun güle güle kullan
bu arada lastiklerde super oldu jantlarda toplam kaça mal oldu ?

arka poryalarda kampana olduğu için jantın kapağını çıkartmaya gerek yok. rahatlıkla kapaklı ve aks kepindeki lastik üzerinde iken oluyor. yanlız ön poryalardaki tozluk lastiğinin boyunu azıcık kesersen ön jantlarda kapaklı olur. ben öyle yaptım çok rahat oturdu jantlar yerine.

tikit' Alıntı:
hayırlı olsun güle güle kullan
bu arada lastiklerde super oldu jantlarda toplam kaça mal oldu ?

Toplam 4 adet ten;
Lastik 1600 TL
Jant 700 TL , bütçem müsayit olsa lastikleri aldığım yerden jantın da orjinalini alırdım (1250 TL)

aRACINIZA ÇOK YAKIŞMIŞ BU JANTLARDAN BENDE ALDIM BİJON KONUSUNDA HİÇBİR SIKINTI ÇEKMEDİM
BİJON SIKINTISI ÇEKEN ARKADAŞLAR KAYALAR OTO DAN TEMİN EDEBİLİR ÜRÜN NO ANR2763MMM

ben sorumu tekrar sorayım 235.70.16 ölçusu bu jantlara uygunmudur??

ARAÇ GÖBEKLERDEDE HİÇBİR SORUN OLMADI ARKALARDA DİSK 96 MODEL

Herkese Merhaba,

Berk'in sorusuna ilave ben de ebat sormak isterim:

235/85/16 lastiklere uygun mudur bu jantlar? Bu jantlardan takmış olan arkadaşlar, lastik ebatlarını yazabilirler mi?

Saygılar,

Barış