Defender' a Uygun Jant Bulunmuştur

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gomera Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 159
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,057
Ynt: Defender' a Uygun Jant Bulunmuştur

resimleride yüklüyorum. karanlıkta çektim inşaallah aydınlatıcı olurlar.

Etiketler

Bende bir takım aldım bu gün, silver olandan aldım, sizinki füme sanırım. Benim araç beyaz olduğundan silver (orjinal bost jant rengi gibi) aldım. Koyu renk araşlara füme çok güzel olacaktır. Hafta sonu Huma dan somun da alacağım . Fotoları ve yorumları haftaya eklerim.

Merhaba...

Resimlerinizi bekliyorm almayı düşünüyorum bende jantlardan füme olarak, beyaz araçta nasıl duracak acaba...

teşekkür ederim.
lastikleri değişmeyi düşünmüyorum şimdilik. üzerinde 255/70/r16 lastik var. şu anlık asfaltta kullanacağım için a/t veya m/t lastik almayı düşünmedim.
uzaktan resimleri de pazar günü yüklerim bir aksilik olmazsa.

Fotoğraflarını bekliyoruz.

slm bende seri 3 var uyum sağlarmı acaba? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Evet sonunda bu jantları taktım.
Spacer gerekiyor mu?
Spacer olmadan jantın göbeğindeki kapak takılamıyor. Aks başı çıkıntısı engelliyor.
Spacer olmadan 35/10,5/16 lastikler tam tur dönmede içeriden diferansiyel askı koluna değiyor.
Spacer olmadan kapaksız halde daha ufak ebat bir lastikle rahat rahat kullanılabilinir.

Defenderen yanında görülen araç P 38 kasa Range Rover, yükseklik farkı oluşmuş gibi.

Seçtiğiniz lastik hem ebat hem de desen olarak Defender'a en yakışan lastik. Jant da uymuş. Güle güle kullanın.

edaghan' Alıntı:
Seçtiğiniz lastik hem ebat hem de desen olarak Defender'a en yakışan lastik. Jant da uymuş. Güle güle kullanın.
Teşekkürler, hem bu lastik sayesinde aracımın motoru çok da gürültülü değilmiş dedim. ;D