Çatalca - Ormanlı Sahili Off-Road Gezisi (25 Ocak 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan evedilaz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 230
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,443
Ynt: Çatalca - Ormanlı Sahili Off-Road Gezisi (25 Ocak 2009)

Bu arada bu sahilin ne kadar bakir olduğunun bir dellilide kumsalda hiç araç izi olmayışıydı, gördüğünüz tüm izler bize ait, zaten Cüneyt'lerde 4 araç ile ya bizden önce geldiler ( ki aynı yerde olmadığımız yinede belli ) biz onların izlerini görürdük . Sahilin çok uzak bir köşesindeydiler....

Th GezenbulrOrmanl009

Etiketler

Th GezenbulrOrmanl017

Bu yazdıklarımı dikkate alın, kum tecrübesi ( ki her tip kumun ayrı zorluğu vardır...) bambaşka bir olay, Orman içlerinde o denli kırıcı ve zorlu etapların üstesinden gelen arazi canavarlarının kumda nasılda aciz ve zayıf kaldıklarını görürüsünüz. Öyleki motor bile artık buraya kadar der mücadeleyi bırakır ve stop eder. Geneldede hararet yapar beyaz bayrak atarlar....!

Sahiii yaaa... Soorryy...!!! Daaiiiiiiiiiiiiihhaaaaatsuuuuuuuuuuu....!

Bir Grand Cherokee yakışıklılığı ile ancak bu kadar altedebilir sahibini...!

Beach Boy....!

Gezenbulr Ormanl 0014

Ergun Bey ,
iltifatınız için tesekkür ederim... elimden geleni yaptım.. ama anladımki en azından bir MT serisi lastik
almak lazım.

Her gezi sonrası oturduğum sitenin garajına arabamı park ettiğimde karşılaştığım hep aynı diyaloglar:

"Ergun bey naaaptınız yineee... ayyy yazıııkkk arabaya ! "
"Abiiii bu nee yaaaa??"
"Ah...! Ahhh..! nerelerdeydiniz yine..? "
"Aşkolsun Ergun bey, yine almadınız bizi..."

ve yönetici: "Ergun bey arabanız yine garajın yerlerini çamur içinde bırakmış, olmazki ama..."

Offroadsonras001

Offroadsonras002

Offroadsonras003

Offroadsonras004

Offroadsonras005

Offroadsonras007

CANADALI' Alıntı:
Ergun Bey ,
iltifatınız için tesekkür ederim... elimden geleni yaptım.. ama anladımki en azından bir MT serisi lastik
almak lazım.

Standart araçlar öylesine başarılıydıki çoğu zaman onlara yol bile vermek zorunda kaldık...:smiley:
"çekilinde geçelim" der gibiydiler... ;D ;D ;D

[attachment=1]

Gezenbulr Ormanl 025

evimin arka bahçesi sayabileceğim geziyi kaçırdığım için üzgünüm ama resimler sayesinde teselli buluyoruz inşallah birdahakine :'(

beatrix' Alıntı:
CANADALI' Alıntı:
Ergun Bey ,
almak lazım.

Standart araçlar öylesine başarılıydıki çoğu zaman onlara yol bile vermek zorunda kaldık...:smiley:
"çekilinde geçelim" der gibiydiler... ;D ;D ;D

[attachment=1]

Valla Ergun Bey ;
Ben kumsalda zar zor. ilerlerken yanımdan jettt gibi geçtiniz... biraz daha yakından geçsediniz herhande uçak geçiyor zannederdim...performans süperrrrr

Çok güzel bir gezi yapmışsınız inanın insanın içi gidiyor ahhhhh ahhhhh....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.