Bursa Off Road Oyunları İçin Keşif Gezisi (27 Aralık 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adaeada Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,767
Ynt: Bursa Off Road Oyunları İçin Keşif Gezisi (27 Aralık 2009)

gerçekten zorlu ve heyecanlı bir gezi olmuş,paylaşım için teşekkürler.

Etiketler

feeling' Alıntı:
Burası Bursa'nın neresi ve Mayıs'ın kaçında yapılacak bu organizasyon?
keles kocayayla burası şuan tarih 21.22.23 mayıs diye düşünülüyor fakat tarih net değil nisana alabiliriz çünki o bölgede kar çok oluyor kışın erimeside uzun sürüyor o yüzden bu tarihi nisan yapabiliriz resmi izinler için çalışmalar şuan yapılıyor yer tespiti falan yapıldı çalışmalara başlanıldı daha detaylı olarak www.uludagoffroad.com adresinden takip edebilirsiniz

Evet yine çok güzel fotoğraflar çok güzel bir faaliyet kutluyorum

Merhabalar
süper bir gezi olmuş tebrikler resimlerde çok güzel emeğinize sağlık .

bol çamurlu seneler. :smiley:
saygılar

fevkalade bir gezi olmuş arazi çok güzel araçlar çok güzel bir performans sergilemişler hele üç tane arazicanavarlarının gerisindeki lada ya bravo resimler muhteşem tebrikler

Bursalı abilerime selamlar . Çok güzel bir keşif ve gezi bir arada düzenlemişssiniz. Maceralı yerleri bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz.Yüreğinize sağlık kesenize bereket.
Saygılarımla,
Serdar AĞDAŞ

sizlerin güzelliği arkadaşlar yorumlarınız incelediğiniz için tşk ederim elimden geldiğince paylaşmaya çalışıyorum bizde arazi ve güzellik bitmez gerçekten çok geniş bir çevremiz var doğa olarak ve çok şanslı hissediyorum kendimi tüm meraklıları nezaman isterlerse bekliyoruz selamalr saygılar EKREM AYDIN pajero pilotu inegöl

hakikaten güzel bir resim şöleni olmuş çok güzel de bir yer seçmişsiniz umarm yer için ve orginazasyon için tüm izinler vs herşey yolunda gider ve bursa mızda böyle bir etkinlik oluşur kolay gelsin diyorum

On numara bir aktivite gerçekleşmiş görüntüleri izledikce heyecan ve adranelin zirvede olduğunu hissettirdiniz bana bu çekmiş olduğunuz görüntüler için emeğinize teşekkür ederim .....

çok güzel bir yer .oyunlar heyacanlı geçeceğe benziyor.herkese selamlar.oyunlarda görüşmek üzere ayrıca katkıda bulunanlara teşekkürler

Gezide emeği geçen arkadaşları tek tek tebrik ediyorum gerçekten çok güzel keşif gezisi olmuş resimler çok güzel, arazi güzel, araçlarınızında hakkını yememek lazım

çok güzel bir etkinlik daha uludağ off-road tarafından. inşallah yarış organizasyonuna kadar şartları olgunlaştırır ve bi niva ile katılabiliriz.

evet araçlar süper ama bi resimde bende var ;) bakalım araç sahibi tanıyacakmı aracını ;D fuara geldiğimde izinsizde olsa resim çekmiştik güzel araç allah sahibine bağışlasın bana da bi defender 110 inşallah ;D[attachment=1]

Kark 025

doğru nu aracı bende fuarda görmüştüm ...fuar fotolarını görünce ansanın aklına gelıyor..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR