Buggy Yapım Aşaması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bullarika Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,165

bullarika

Ana Kamp
Yer
istanbul/çengelköy
hep bir 4x4 buggy yapmak istemişimdi teknik bilgim ve imalat becerim olsada gerek ekipman olsun gerek garaj olsun olmadığından mumkun olmadı ama imkanı olan arkadaşlar için bir buggy nin yapım aşamasını resimleriyle koyuyorum
HADİ KOLAY GELE......
Attachmentphpattachmentid296605stc1d1175664926

Attachmentphpattachmentid297935stc1d1176262455

Attachmentphpattachmentid304099stc1d1179116252

Attachmentphpattachmentid304100stc1d1179116398

Attachmentphpattachmentid304101stc1d1179116539

Attachmentphpattachmentid304103stc1d1179116810

Attachmentphpattachmentid304105stc1d1179116976

Etiketler

Ynt: Buggy Yapım Aşaması

çok eğlenceli araçlar. sadece kendi değil tamamen elle baştan yaratmasıda çok eğlenceli görünüyor bana. keşke imkanımız olsada aynısından yapsak bir tane.

walla 10 numara arac olmus.... yapip satsaniz para kazanirsiniz :smiley:) slmlar

çok güzel araç olmuş.bizimde vaktimiz paramız olsa sanırım bizlerde yapabilirdik.niva yada terios tan bozma bir araç düşünüyorum.ama ne zaman olur kim bilir.

Üzerine koyduğu v 8 motor bile adamı baştan çıkarır. O aracı yolda ve arazide tutmak çok zorrrrr

tamamen zevk, akıl ve incelik isteyen bir iş keşke zaman ve beceri olsada bizde yapabilsek... maliyete gelince zevk işi olduktan sonra gerisi boşşş

resim paylaşımı için teşekür ederim ama resin ekleyen arkadaşlardan rica etsekde ölçüleri enini boyunu malzemenin yazsalar çok daha iyi olacak bende niyetlendim bi kere motorkuzzu motoru şanzumanı defransiyeli kulandım motokuzular 3 teker oldugundan bende öne otoser in komple ön takımı koydum benim yola çıkışım ve yapmak istegim buraya kadarı buggy le aynı sonrasında elektirik olayına takıldım ordada bıraktım 3 ayı geçti garajımda yatıyor bide ailem bu ne bu kaadar araban varken vs gibi homurdanmalarıda sinirlendirdi ve o çıkış garajdan dada uramadım il denememdi BAŞARISIZ OLDUM, AMA YILMADIM... sorunumsa ölçüsüz yapmak asıl ve elektirik konuları yardımcı olacak arkadaşlarımızıa peşinen teşekür ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,536
Kayıtlı Üye Sayımız
172,204
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR