bu da bizim emsalsiz çocuk

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan davut gedikli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,787

Etiketler
Ynt: Bu Da Bizim Emsalsiz Çocuk

:smiley: :smiley: Emin abi aracın sahibi mutlaka bizlere aydınlatıcı bir açıklama yapacaktır. Zira konu gerçekten kafa karıştırıcı. ??? ::smiley:

öncelikle türkiyede birçok yerde cj 8 leri alıp kesip cj 7 yapıp satan arkadaşlar var.
benim aracım kesme uydurma değildir.
ben net ve açıklayıcı olsun diye yazıyorum

ben bu aracı cj 5 diye satsam jepten anlamayan birisi alabilir
ama işi bilen biri bunun cj 7 olduğunu zaten bilir
türkiyede orjinal cj bulmak nerdeyse imkansız

burda bu konuyu daha fazla uzatmayacam

kedi uzanamadığı ete murdar dermiş.

böyle bir cj alıp sıfırdan toplayın bakalım kaç parayı bulacak

ve trabzondan yazan arkadaşlar ben çok uzakta değilim
buyrun gelin bir çayımı için iki sohbet edelim
:smiley:

konuyu dallandırmaya gerek yok araç bu

keyfe keder satlık zaten :smiley:

burda böyle yorumlara gerek yok

çok fazla merak eden ya gelir bakar
ya tlf la arar herkese teşekkürler

saygılar

gedikli UZMAN PARK

AKÇAABAT

Davut Bey merhabalar. Şehir dışında olduğum için yanınıza uğrayamadım. Ama dönüşte nasipse mutlaka uğramak isterim. Bu forumda kimsenin niyeti sizinle atışmak sizi kızdırmak yada sataşmak olamaz. Ayrıca aracın orjinal olduğundan şüphe duyduğumu da söyleyemem. Herkesin öğrenmeye çalıştığı orjinal cj7 aracınızın cj5 ile olan ilgisinin, bağlantısının ne olduğu bukadar. Kızdırdıysak şahsım adına özür de dilerim.

hsn' Alıntı:
Davut Bey merhabalar. Şehir dışında olduğum için yanınıza uğrayamadım. Ama dönüşte nasipse mutlaka uğramak isterim. Bu forumda kimsenin niyeti sizinle atışmak sizi kızdırmak yada sataşmak olamaz. Ayrıca aracın orjinal olduğundan şüphe duyduğumu da söyleyemem. Herkesin öğrenmeye çalıştığı orjinal cj7 aracınızın cj5 ile olan ilgisinin, bağlantısının ne olduğu bukadar. Kızdırdıysak şahsım adına özür de dilerim.

arkadaşım inanın günde kaç kişi geliyor nekadar saçma sapan sorular soruyorki

kızmamak elde değil, anlayan anlamayan bir dünya insan

kızıyorum tabi ama sizde bukadar emek verip böyle bir araç yapıp ta

kullanamazsanız kızarsınız

zaman ve daha yoğun işlerimiz olduğundan kullanamıyoruz

bizde yazık olmasın satalım birileri keyfini sürsün dedik
hay demez olaydık

nekadar çakal varsa nekadar kendini akıllı sayan uyanık varsa

beleşe almaya çalışıyor

benim onun parasına ihtiyacım yok

insanlar bunu anlamıyor

ben onun birileri tarafından alınıp kullanılmasından yanayım

o aracın bana maliyeti 25 bin euroyu buldu

bunda anlaşılmayacak bişey yok

ama insanlara dürüst olmamak gerektiğini anladım ben

yalancı ve üçkağatcı olmak lazımmış

bunu anladım
ben o oaracı 10 yıldır kullanıyorum ve tek sorunu yok

muayenesi sigortası yeni

sadece yılda toplasan 20 gün bile kullanamıyoruz

tamam arkadaş karar verdim zaten ilan süresi dolunca kaldıracam zaten

satmayacam vazgeçtim yatsın garajda

Davut Bey,
Bu sayfada aracınız hakkında yorum yapılmadı. İster CJ5 olur ister CJ7, bu sadece satıcı ile alıcıyı ilgilendirir. Verdiğiniz bilgilerde çelişkili tarihler olduğu için merakla sorulan soruları cevaplamak yerine doğrudan savunmaya geçmişsiniz. 79 DMO çıkışlı CJ5 nasıl 86 CJ7 oldu onu sorduk sadece. Madem ki bilgi paylaşımı yapılan bir sitede aracınızı tanıtıyorsunuz, sorulara hoşgörülü olmanız gerekir. Cevap verip vermemek sizin bileceğiniz birşey ama agresif bir üslup kullanmanız hoş olmamış.
Aracınızı iyi günlerde kullanın, yolunuz açık olsun.

Davut bey,sizin ifadeniz doğrultusunda CJ5 nasıl CJ7 oldu diye sormuştum aracınızı daha detaylı anlatarak konuyu kapatabilirdiniz ama siz agresif bir şekilde cevap vererek ortamı gerginleştirmeye doğru götürüyorsunuz buna hiç gerek yok ayrıca burası paylaşıma açık bir yer.

evet haklısınız hepinizden özür diliyorum

hepsi benim hatam

ama sorun yok :smiley: zaten böyle sitelerin hepsinden üyeliğimi kaldırıyorum

bana göre değil böyle muhabbetler

biz cahil insanlarız, bukadar teknoleji bizi bozar

herkese saygılar

Araç orjinal CJ 7 , kilmasından ön göğsüne,hardtopundan stepne demirine,bagaj kapağı kilit dillerinden ,kapı panzutlarına,hardtop amortisörlerne ,stepne demiri bagaj kapagı dayamalarına vs ..vs....Galiba 79 CJ 5 ruhsatlı sadece, kurcalamayalım....

TARB' Alıntı:
Araç orjinal CJ 7 , kilmasından ön göğsüne,hardtopundan stepne demirine,bagaj kapağı kilit dillerinden ,kapı panzutlarına,hardtop amortisörlerne ,stepne demiri bagaj kapagı dayamalarına vs ..vs....Galiba 79 CJ 5 ruhsatlı sadece, kurcalamayalım....

Sayın Tarb, araç hakkında hiçbir olumsuz yorumda bulunmadık. Tarih karmaşası dikkatimizi çekti ve onu merak ettik. 79 DMO çıkışlı bir araç, eğer kaza yapıp hurda sayılmadıysa minimum 15 yıl kamu hizmetinde olması gerektiği için model yılı 1964'e gidiyor. 79 model araca 86 model ruhsatı verilmesi bir derece ama geriye doğru ruhsat verilmesi mantıksız geldi sadece. Yoksa araç çok iyi durumda ve sahibi iyi günlerde güle güle kullansın. Ama agresif yanıtları birçoğumuzu rahatsız etti.

Yazık , bu araç neticede 1986 model bir CJ7, kanımca Türkiyedeki tek 86 model CJ hemde CJ7, bu karışıklık aklıselimle yönetilebilseydi bu araç kıymetini bilecek bir CJ cinin eline geçebilseydi falan filan, herneyse...........

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR