Bisikletle Zagrep-Dubrovnik Arasında 550 km (Hırvatistan)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan semihcelikoglu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,765

semihcelikoglu

Ana Kamp
Yer
İzmir
Web
www.semihgeziyor.com
Merhaba arkadaşlar,
kardeşim Sinan ile beraber 8-18 Eylül 2009 tarihinde Hırvatistan'ın kuzeyi başkent Zagrep'ten neredeyse en güneyde Dubrovnik'e kadar gerçekleştirdiğimiz 550 km bisiklet yolculuğumuz boyunca yaşadıklarımızı günlük tarzında yazılar ve tabiki fotoğraflar eşliğinde http://www.semihgeziyor.com/ adlı sitede yayınlamaya başladım. Şuan için sadece ilk günü yazabildim. Gerisini ekledikçe buradan sizlere duyuracağım. İlk yurtdışı deneyimimdi. Ayrıca kendi en uzun yol rekorumu da bu gezi sırasında kırdım. Bu site de ilk deneyimim ve gayet amatörce oluşturuluyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

Herkese iyi forumlar

Etiketler
Ynt: Bisikletle Zagrep-Dubrovnik Arasında 550 km ( Hırvatistan )

Semih bisikletle Japonya'yı devirdim....ama yazdıklarını okumaya baslayınca yine bir yerlere gitme isteği içimde doğdu.sayfan güzel olmuş kalanlarını merakla bekliyorum....
Caner

Semih bisikletle Japonya'yı devirdim....ama yazdıklarını okumaya baslayınca yine bir yerlere gitme isteği içimde doğdu.sayfan güzel olmuş kalanlarını merakla bekliyorum....
Caner

doğaadamı' Alıntı:
Caner
Teşekkür ederim Caner Abi,
En yakın zamanda diğer günleride sayfaya ekleyip, yine buradan paylaşırım.

merhaba semih.bu konuyu buraya açman çok iyi olmuş.Hala dikkatle izliyoruz.

Görüşmek üzere.

Aytaç

Merhaba arkadaşlar gezinin 5. gün yazı ve resimlerini az önce yayına verdim. Taze taze haber vereyim dedim. Herkese şimdiden iyi bayramlar.

çok tşkklr Harika ,süper

Bir solukta okudum ve güzel resimleri seyrettim.Bir anlığına bile olsa beni ülkemin bu kirli siyasi havasından uzaklaştırdığınız için çoook teşekkür ederim kardeşlerim Yeni serüvenlerinizi hep bekliyor olacağım.Sevgiler

Ynt: Bisikletle Zagrep-Dubrovnik Arasında 550 km (Hırvatistan)

Merhaba www.semihgeziyor.com ( Hırvatistan gezisi 7.gün yazı ve fotoğrafları yayında ) ilgililere duyurulur. Şimdilik hoşçakalın.

Ynt: Bisikletle Zagrep-Dubrovnik Arasında 550 km (Hırvatistan)

çok teşekkürler ))) Devam,devam ))))))