Bisiklet ile KKTC Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mutanni Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,639

Etiketler
Abim ayaklarınıza sağlık.20 günlük bir bisiklete binme öğrenimi sonrası ve akşam antremanları sonrası sizi düşünüyorum da.Benim 40 fırın ekmek yemem lazım.Çok güzel bir gezi.Darısı bizim başımıza.

Kısa ama çok anlamlı anlatımlarınız aslında Kuzey kıbrıs'ın ne hale geldiğini net bir şekilde gösteriyor üzücü bir durum.. Ayagınıza, pedalınıza ve yüreğinize sağlık..

Benim kişisel fikrim; K.Kıbrısın Doğusu (Güzelyurt) bölgesi Magosa'dan daha görülmeye değer, hem trafik az, yollar tenha hemde az biraz daha yeşil. Ama Girne-Lefkoşa yolundaki boğaz mevkisini geçer geçmez sağa ayrılan St.Hilarion tabelasını takip etseydiniz keşke...uzun bir rampası var ama hem kaleden göreceğiniz manzara, hem de sonrasında gireceğiniz dağ yolunun eşi benzeri yoktur. Yol Girnenin doğusundaki Lapta kasabasına çıkarıcaktı sizi. Fakat bu turunuz da keyifli olmuş.

yusufyasemin' Alıntı:
Kısa ama çok anlamlı anlatımlarınız aslında Kuzey kıbrıs'ın ne hale geldiğini net bir şekilde gösteriyor üzücü bir durum.. Ayagınıza, pedalınıza ve yüreğinize sağlık..

Teşekkürler

O uzun rampadan dolayı tura o yönden başlamak istememiştik aslında Dönüşte de zaman kalmadı, bir sonraki seferde o tarafa gideceğiz. Teşekkürler.