Birlikte Kamp Yapabileceğimiz Grubu Kuralım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan intebim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,366

intebim

Ana Kamp
Merhaba Arkadaşlar,

kamp Ve Kampçılık Gerçek Bir Tutkudur. Tabi Tadını Almış Olana, Tadını Almayana İse Tam Bir Eziyettir.
biz Şanslı Bir Çiftiz. Eşim Ve Ben Her İkimizde Doğada Çadır Kurup Kamp Yapmayı Çok Seviyoruz. Ancak Çevremizde Kafamıza Uyan, Kamp Yapmaktan Hoşlanan, Birlikte Zaman Geçirebileceğimiz Arkadaşlarımız Bulunmuyor. Kamp Yapmayı Çok Seviyoruz Ama Tek Başımıza Kamp Yapmak Özellikle Güvenlik Gerekçelerinden Kamp Yapabileceğimiz Yerleri Gerçek Anlamda Kısıtlıyor.

biz Eğlenmeyi Bilen, 35-45 Yaşlarında Genç Ve Eğlenmeyi Seven Bir Çiftiz. İstanbul Ümraniyede Oturuyoruz. 30 Yaş Üzerinde Çift Yada Arkadaş Grupları İle Birlikte Oluşturacağımız Bir Kamp Grubu İle Birlikte Hareket Etmek İstiyoruz.

biz Her İkimizde Balık Tutmayı Ve Doğayı Sevdiğimiz İçin Kamp Alanımızı Balık Tutabileceğimiz Bölgelerden Seçiyoruz Ama Böyle Bir Mecburiyetimiz De Yok.

sırf Kamp Amacı İle Alıp Elimizde Tuttuğumuz Külüstür Ama Yolda Kalmayacak Bir 92 Model Mazda Minibüsümüz Var. Kamp Amaçlı Kullanımda Oldukça Fonksiyonel Bir Araç. Çadır Ve Tüm Kamp Gereçlerimiz Mevcut. 2 Yada 3 Çift İle Çıkabileceğimiz Bir Kampta İhtiyaç Duyabileceğimiz Her Türlü Malzemeyi İçinde Barındırabileceğimiz Bir Araç Olduğu İçin Tercih Ediyoruz.

hafta Sonları Cuma Akşamından Pazartesi Sabahına Kadar Kamp Etkinliği İçin Uygun Oluyoruz. Ayrıca Özel Durumlarda Bu Süreyi 1 Haftaya Kadar Çıkarma Şansımız Var.

bu Yıl (2013 Yazı) Bizimle Birlikte Özellikle Hafta Sonlarında Birlikte Kamp Yapableceğimiz Arkadaşlarla Tanışmak İstiyoruz. Yakın Yada Uzak Mesafede Olsun Kamp Havasını Soluyabileceğimiz Doğayı Koklayabileceğimiz Ve Çadır Kurma, Ateş Yakma , Yemek, Bulaşık, Tuvaletsizlik, Bazen Soğuktan, Bazen Sıcaktan Bezginlik Gelecek Kadar Yorgunluk Verici, Bezdirici Bu Eziyetten En Az Bizim Kadar Keyif Almayı Bilecek Arkadaşlar İle Mutlaka Tanışmak İstiyoruz.

bu Amaçla Bizimle İrtibata Geçmek İsteyen Arkadaşların İntebim2@hotmail.com'a Kısaca Kendilerini Tanıtan Bir Mesaj Atmalarını Rica Ediyorum.
yada Buradan Telefon Numarasını Bırakan Arkadaşlar Ben Telefonla Ulaşabilirim.

gelin Hep Beraber Bu Yazı Çok Güzel Geçirelim.

Etiketler
Ynt: Birlikte Kamp Yapabileceğimiz Grubu Kuralım

ne yazık ki nısan ayında atmıs oldugunuz mesajı bu aksam okuyorum . ve yarın
10 gunluk bır kamp ıcın antalyaya gıdecegım . ekıpmanlarım ve sırtcantam hazır:smiley:.. bu yolculuga tek
cıkacaktım taaki sizin o guzel mesajınızı okuyana kadar.. eger suan bır etkınlıgınız var ise
sıze katılmak ısterım .. :smiley: buarada sıze maıl atmaya calıstım ama malesef gonderılemedı ..

Hafta sonu kamp değince hemde ailecek ben varım derim İstanbula uzak olmayan (zaman ve bütçe olarak bizi yormaması bakımından yoksa fizanda olsun kampagiderim ) şile ve çevresinde göl kenarı yerler olabilir.

ben varım:smiley: kampa gideceğiniz zaman özelden mesaj atın uygun olursam kesinlikle gelmek isterim! kendi aracım var.peşinize takılır gelirim:D

Trakya içinde yapacağınız organizasyonlarıniza katılmak çok isterim. Aracım da var, gelmek isteyen olursa. 3 kişiyi daha yanımda taşıyabilirim.

ben bu gece antalyaya gıtmek ıcın yola cıkacagım kaş ya da fethıye tarafında kamp yapmayı dusunuyorum 10 gunluk .. antalya otagarında karar verecegım daha heycanlı olacak :smiley: tabıkı ekıpmanlarım hazır her ıkı bolgenınde acıl tlefon numaraları ve kamp alanlarının telefon numaraları bende mevcuttur

ozaman herkes bildiği yakın gidilebilecek ailece çocuklarala yapılabilecek yerleri sıralasın kendine göre mesela ilk ben başlayayım belki bilenleriniz vardır istanbul anadolu yakasına yakın sesiz sakın biryer:
1- Esenceli şile yolunda gidiş geliş göl kenarı 120 km yol arazi araçları için uygun (yaz aylarında gözü kara binek araçlarında geldiğini gördüm)
Açılışı ben yaptım devamını sizlerden konu ne kadar sıcak olursa okadar paylaşım artar

Ben çok özen göstermem arabama ama göz göre göre tarla gibi yola da sokmak istemem. Ulaşımı daha sorunsuz yerler tercih sebebi olur. Arazi aracı olmayanlar da fikrimi paylaşacaktır.

Herkese Selamlar;

Kamp ve doğadan hoşlanan Cuma akşamından yola çıkıp pazar akşam veya pazartesi erken dönüşlü gezilere uygun oluyorum. 28 yaşında Bilgisayar Mühendisiyim. VW Marka bir minibüsüm var. Sanırım sorun olabilecek tek yanım bekar olmam. Eğer sizin için rahatsızlık verici bir durum değilse kısa gezilerde sizlerle olmaktan mutluluk duyarım. İyi Günler...

Selamlar,

15-20 Haziran 2013 tarihleri arası ailem ile birlikte Karadeniz yaylalarında olacağız. Özellikle ayder ve rize çevresinde kamplayacağız.

Herseyimiz hazır. Sizin içinde uygun olursa değerlendirebiliriz.

İyi kamplar ve iyi tatiller dilerim.

HS

esenr' Alıntı:
ne yazık ki nısan ayında atmıs oldugunuz mesajı bu aksam okuyorum . ve yarın
10 gunluk bır kamp ıcın antalyaya gıdecegım . ekıpmanlarım ve sırtcantam hazır:smiley:.. bu yolculuga tek
cıkacaktım taaki sizin o guzel mesajınızı okuyana kadar.. eger suan bır etkınlıgınız var ise
sıze katılmak ısterım .. :smiley: buarada sıze maıl atmaya calıstım ama malesef gonderılemedı ..

tek başına kamp da çok güzel fikir.. kamp sonunda buraya yazarsan insanlara da örnek ve cesaret olur :smiley:

Selam arkdaşlar ben kendimce bi rota belirledim Antalya olimpos ta uzun soluklu kamp ve dalış planım var tarih olarak 15 agustos. Adana-Antalya olimpos yaklaşık 780 km lik keyifli bi yolculuk olacak.yakın mesafelere köpeklerimle tek başıma daha önce çıkmışlıgım var ama bu uzun yolculukta kafa dengi kampın rezilliğinden keyif alabilen köpeklerle arası iyi olan yol arkdaşları arıyorum.bi grup oluşturup güzel bi etkinliğe imza atabiliriz.

kamp çadırım ve ogullarım :smiley:

DSC00327

DSC00265

plan harıka bende bende olympos tarafından gelıyorum tek basıma 10 gunluk bır kamp yaptım .sımdıden kalabalıktı daha fazla kalabalık olmadan yola cıkmanı tavsıye ederım .. olympos sezon ortası cekılmez oluyor malesef.. buarada antalya kaşa da ugramanı tavsıye edıyorum gercekten kesfedılmesı gereken muazzam yerlerden bırı.. oradan ayrılmak zor oldu benım ıcın ...

esenr' Alıntı:
plan harıka bende bende olympos tarafından gelıyorum tek basıma 10 gunluk bır kamp yaptım .sımdıden kalabalıktı daha fazla kalabalık olmadan yola cıkmanı tavsıye ederım .. olympos sezon ortası cekılmez oluyor malesef.. buarada antalya kaşa da ugramanı tavsıye edıyorum gercekten kesfedılmesı gereken muazzam yerlerden bırı.. oradan ayrılmak zor oldu benım ıcın ...

simdiden sabırsızlanmaya başladım. tahmin edebiliyorum dönüş çok kötü oluyor...bu arada çekmiş oldugunuz görseller var ise sakıncası yok ise paylaşabilirmisiniz.oralara gitmişken kaş a ugrayıp dalış yapmadan dönülürmü :smiley:ayrıca tebrikler 10 günlük kampınız için.kamp yeri ile ilgili tavsiyeleriniz artılar eksiler? kalabalıktan kaçıp güzel bir koyda kamp kurabilirim gitmişken tek bi yere kendimi baglamayı düşünmüyorum.zamanım kalırsa bodruma kadar devam etmeyi düşünüyorum tam bir akdeniz turu olacak :smiley:

tabıkıde seve seve yardımcı olurum ..

öncelikte kaşda tavsıye edebılecegım tek yer kaş kampingdir.normalde kamp alanına çadır atmıyordum ama son 3 gun kaş kampıng'e gıtmek durumunda kaldım. o kamp alanınıda gezenbılır sıtesındekı doga sever arkadaslar sayesınde buldum..kendı çadırınla gıttıgınde günlük 20 tl ödüyorsun. tuvalet ve banyoları hergun temızlenıyor ve gercekten ınanılmaz temız.koyu ve yaptıkları iskele gercekten harıka.merkeze yakınlıgı yuruyerek 5 dakka.. tek sıkıntı agac cok az ve sabah gunesını engellemek ıcın zeytın agacı yeterlı olmuyor..orta yaslı karavanını alıp gelen almanlar çok.dur sana bı 2 tane resım atayım

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0134.jpg
    Fotoğraf0134.jpg
    231.1 KB · Görüntüleme: 421

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR