Bir Navaranin Yeniden Dogusu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mertozzy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 98
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,604
Ynt: Bir Navaranin Yeniden Dogusu

dodik olarakta yurtdışında bolca örnek var içlerinde gözüme en hoş gelen şekli bu araç olduğundan çok daha geniş ve orjnal duruyor .

Jjk

Etiketler

vwcaravelle' Alıntı:
dodik olarakta yurtdışında bolca örnek var içlerinde gözüme en hoş gelen şekli bu araç olduğundan çok daha geniş ve orjnal duruyor .

bu arabada dodik yok, bunun kasası farklı galiba.

Yaa tabi ki bir sikinti daha var... Resmini koydugun aracin bende bayagi resmi var... Ancak lastiklerin iz genisligi bizden farkli... Hadi onu yakaladik diyelim... Bu sefer karsiniza TUV TURK kardes cikacak :smiley::smiley::smiley: yurdum mevzuatina uygun degil diyecek... Muayeneden gecirmeyecek... Ahh gececegini bilsem neler yapicam da :smiley::smiley::smiley:

Muayenede sıkıntı olmaz herhalde 10 cme kadar yapılabilir diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin.

doskuda_53' Alıntı:
Abi arabayı neden boyadınız kaplama da yapılabilirdi :smiley:

zaten ben o işi yapıyorum. yani reklam sektöründeyim. ancak araziye gir çık o folyo zaten dayanmayacak. birde folyo yapıştırmak için oluşturulacak zeminin maliyeti ayrıca folyonun maliyetinide eklediğimde arada 300-500 bişey kalıyordu. o nedenle direk boyattım..

vwcaravelle' Alıntı:
Muayenede sıkıntı olmaz herhalde 10 cme kadar yapılabilir diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin.

o konuda hiç bilgim yok. ama şu an 65 mm spacer var arabada.. muayenede ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum :smiley:

ı ıhh olmamış.. :smiley: bu ne ya araba mahvolmuş bu ne rezalet .... ;) cocuğum egzos operasyonu ne oldi....haber bekliyorum senden... ???

red34' Alıntı:
ı ıhh olmamış.. :smiley: bu ne ya araba mahvolmuş bu ne rezalet .... ;) cocuğum egzos operasyonu ne oldi....haber bekliyorum senden... ???

bahhhh yaaaa :smiley::smiley::smiley: aslan gibi oldu vallaa

kaptan ben şimdi onunla ilgili full resim indirdim... şimdi akıllı bi egzozcum var... gidip onunla konuşucam.. sana sonucu direk bildiririm...

mertozzy' Alıntı:
o konuda hiç bilgim yok. ama şu an 65 mm spacer var arabada.. muayenede ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum :smiley:

Benim araçta 50 mm spacer var, sizinkinin de sorun olacağını sanmıyorum

Rüstem ÖNEL' Alıntı:
bu arabada dodik yok, bunun kasası farklı galiba.

Ön ve arka çamurluklar değiştirilip bu hale getiriliyor, bu çamurluklar Amerika'da ve fiberden üretiliyor, yanılmıyorsam da yurt dışına satışları yok...

Aracınız hayırlı olsun. Aynı araca sahibim bir sorum olacak.
Lastik olarak orijinal jantlarla (2008 LE otomatik model)
265 70 17 cooper discoverer AT3 lastik kullanıyorum.
Yükseltme uygulamadan spacer kullanabilirmiyim.
Ve spacer ları nerden temin edebilirim.

Ya da Aracın yol tutuşunu bozmadan, hafif bir takoz
Uygulamasıyla birlikte spacer nasıl olur?

Aracıma geçen ay harici race chip Pro ve pedalbox taktım.
Performansa müthiş etkisi var, yalnız race chip arıza ışığını
yaktırıyor, ayarlarıyla oynamam lazım.

Şimdiden teşekkürler.

acaba hangi şehirdesiniz... ??? eğer istanbul daysanız yer tavsiye edebilirim...kolay gelsin...

bir dahaki gelişinizde haberleşelim size derhal yardımcı olurum seve seve...kolay gelsin.....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR