Bir Defender Toplama da Nevşehir'den

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilkimek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,740

ilkimek

Ana Kamp
yeni aldığımız defenderimizi topluyoruz, yorumlarınızı fotoğrafları ekledikçe bekliyorum.

20062010019

Etiketler

Ynt: Bir Defender Toplama da Nevşehir'den

hayırlı olsun ve kolay gelsin. iş bitmeye yakın iç döşeme kısmına geldiğinizde, nevşehir merkezde olan dayımın oğlu halim ağaçlı'danda fiyat alırsınız ;)

halim ağaçlı bizim hemen yan komşumuz olur, sanayiden

ilkimek' Alıntı:
halim ağaçlı bizim hemen yan komşumuz olur, sanayiden

şaka gibi çok güzel :smiley: kısmetse babamla ağustosta bıldırcın avına geleceğiz benim defenderla halim abimede süpriz olacak. görüşüz :smiley:

hayırlı olsun güzel olur inşallah şimdiden kolay gelsin

Hayırlı Olsun...Aramıza hoşgeldiniz..Aracınızdan ve ileriye dönük modifiye projelerinizden de bahsederseniz yorumlar daha sağlıklı olacaktır..

Saygılarımla

Cenk

bora1071' Alıntı:
şaka gibi çok güzel :smiley: kısmetse babamla ağustosta bıldırcın avına geleceğiz benim defenderla halim abimede süpriz olacak. görüşüz :smiley:
Araciniz Hayırlı olsun ... yazdığınız gibi yeri geldikçe bizlerde bildiklerimizi paylaşmaktan zevk duyarız ...
bu arada (ilkimek ::smiley: ) ben Bayramhacıdayım belki köyümüzü duymuşsunuzdur hatta gelmişsnizdir ....
Bıldırcın Avına giderken benide çağırın bari ... Nevsehir bana 50 Km .. :smiley:

tüm mesajlara çok teşekkür ederim. araç şimdi Kayseri'de Fevzi ustada kaportada yarın getirecegiz inşallah sonrada evimzin altında abimle birlikte toplamaya başlayacağız. boya da renk olarak sarı düşünüyoruz. sarı bence bu araca çok yakışıyor. arka kapıda stepne demiri yoktu bunu takdırdık. yarından sonra kaporta bitmiş halini gösteren resimleri yayınlarım. aracın alt takımlarında bayağı iş var kayseri servis 6500 tl masraf çıkarttı bakalım biraz daha uygun parça bulmaya çalışıyoruz. bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum selamlar

araçta kaporta yapım aşamasında aracın tavanının arka kısmında 87*175 büyüklüğünde açtık ve kople temperli füme cam yaptırdık. çok havalı olacak böyle :eek:

ilkimek' Alıntı:
araçta kaporta yapım aşamasında aracın tavanının arka kısmında 87*175 büyüklüğünde açtık ve kople temperli füme cam yaptırdık. çok havalı olacak böyle :eek:
kendi el emeğinizi kattığınız her iş ve modifikasyon eminim çok güzel olacaktır...
kolaylıklar dılıyorum ...

Hayırlı olsun.Güle güle toplayıp binmemiz dileğiyle. Fotografsız bırakmayın!!! ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR