Beykoz Off-Road Gezisi (11 Nisan 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rkayaci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 324
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,316
Ynt: Beykoz Off-Road Gezisi (11 Nisan 2010)

Tol' Alıntı:
Abi Ataşehir tarafında değilmisin, gümrük tarafından çık her taraf TIR garajı.

Cenk sende haklısın, kirliyken "abi kaç yapıyor, bunların piyasası ne" diyorlar, temizken benzincide pompacı gelmiyor yanıma valla :smiley:
haklısınız temizken o kadarda sükse yapmıyor ama çamurluyken fazlasıyla dikkat çekiyor

Etiketler

nurierdoğan' Alıntı:
selam çok güzel bi gezi olmuş ,paylaşım için teşekkürler bu arada nissan pathfander ilk defa görüyorum arazilerde ... :smiley: :smiley: hemde araç çekerken.

Asfalltaki başarısını araziye taşıya bilen asil bir 4x4:smiley:

ben birşey öğrendim konvoyun başında ve sonunda foto ve kameramanları bulundurmak gerekiyor

doğan oto

erencanak' Alıntı:
razıyım valla... gezide bulunduktan sora sünger gibi emmeye razıyım tüm çamuru =)
sen boyle guzel resımler çeker sonra hepsını yayınlarsan tum gezilerin vazgecılmezi olur cıkarsın eren sonrada seni çamurlamak için hepimiz fırsat kollarız olmazmı????

conker' Alıntı:
üstadım adres isim çok faydalı olacaktır rica etsem yazarmısın
KARADENİZ OTO YIKAMA

Kayışdağı mah.Uslu cad.Dilaver sok.No:30 Kadıköy

0536 578 87 65

0216 415 50 78

Ordu'lu Hüseyin kardeşi bulun o gerekeni yapacaktır...

dos doğan oto servisi' Alıntı:
ben birşey öğrendim konvoyun başında ve sonunda foto ve kameramanları bulundurmak gerekiyor

doğan oto
hep yzıyorum ama yazıda kalıyor çok istiyorum ama haberdar olamıyorum gezilerden genelde

arkadaşlar resimlere bakar ken doyamadımm çok güzel bir gezi olmuş resimler çok güzel di herkesin eline emeğine sağlık sayenizde çok keyif aldık umarım aranıza katılmak nasip olur yeni gezileriniz de arç la ilgili de teknik destek almak isterim lastik ti vinç ti çekme demiri idi şimdiden teşekkür ederim beykoz off road a

12032010059

sanırım geziye katılan araçlar gördüğüm kadarı ile hepsi profosyonel değil di umarım katılımım halinde yolda kalmam :smiley:

12032010060

Yolda kalmamak diye bir şey olamaz
En donanımlı araç bile öyle bir noktaya gelir oturur kalır
Ancak burada dayanışma esastır, kalan araç mutlaka kurtarılır

lewento1973' Alıntı:
arkadaşlar resimlere bakar ken doyamadımm çok güzel bir gezi olmuş resimler çok güzel di herkesin eline emeğine sağlık sayenizde çok keyif aldık umarım aranıza katılmak nasip olur yeni gezileriniz de arç la ilgili de teknik destek almak isterim lastik ti vinç ti çekme demiri idi şimdiden teşekkür ederim beykoz off road a

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler yeni gezilerimiz tabiki olacak ve buradan bildirim yapacağız her zaman bekleriz.
bildiğimiz kadarıylada tekik bilgi verebiliriz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR