Benzinli Serilerde Yakıt Nasıl Düşer ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ozcour Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,471

Etiketler
Ynt: Benzinli Serilerde Yakıt Nasıl Düşer ?

Sentinel' Alıntı:
Oktay naptın seri3'e geçiş mi var? :smiley:

:smiley: evet series 3 olmasa bile range rover düşünüyorum clasik kasa :smiley: senın series 3 ne kadar yaıyor hesapladınmı :smiley:

oky' Alıntı:
:smiley: evet series 3 olmasa bile range rover düşünüyorum clasik kasa :smiley: senın series 3 ne kadar yaıyor hesapladınmı :smiley:

şehir içi 22 kuruş şehir dışı (arazi) 23 kuruş ama suudi arabistan kuruşu :D

senin aracın güzel aslında değiştirecek misin?

yakıtı tam ölçmedim hiç ama gezilerde 70-80 kuruşu buluyordur
50 nin altına düşebileceğini sanmam

asfaltta sabit 70 le gidersem 40'a inerim ama napıyım öyle işi:smiley:
2 haftada bir biniyorum zaten.

Seri3 iyidir, seri 3 al, bak bi ilan var 45 bin TL istiyor gayet uygun....

benım arac da ıyı de gezılerde daha rahat dereye taşa vurabılecegım eskı model bı arac ıstıyorum, bu araca acıyorum cok kotu yollara sokmak ıstemıyorum nede olsa yenı araba bıde rangelerı eskıden berı cok begenıyorum bakalım belkı de degısmem ... :smiley: ama tahmınımden az yakıyorumus senın arac, karburatorlu dımı benzınde sanırım 0.8 TL yakar?

oky' Alıntı:
benım arac da ıyı de gezılerde daha rahat dereye taşa vurabılecegım eskı model bı arac ıstıyorum, bu araca acıyorum cok kotu yollara sokmak ıstemıyorum nede olsa yenı araba bıde rangelerı eskıden berı cok begenıyorum bakalım belkı de degısmem ... :smiley: ama tahmınımden az yakıyorumus senın arac, karburatorlu dımı benzınde sanırım 0.8 TL yakar?

Arka aks eğikmiş aldığımda o zaman 1 çok rahat yakıyordu
düzeltince baya azaldı. benzinde 0.8 yakar herhlade

araç karbüratörlü, benim karbüratör solex marka.
performansı ve yakıtı görece düşük.

iyice cimrilik yaparsam epey düşürebilirim yakıtı
ama kontak kapama, bolca boşa sallama, radyatörün önüne karton çekme
gibi işlere girmem lazım :D

geçen beynam gezisi öncesi LPGyi fullemiştim 140 km yapmışım toplam
tamamı LPG geri 78 liraya doldu...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR