Beni Uyandıran Canavar; Unimog

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,912

erthem

Moderatör
Yer
Ordu
Saat YaklaşıkAkşama Doğru 3 Falan Birden Uykumun İçinde Bir Harıltı Duyuyorum Diorum Ne Gerzek Herif Araçı Sanki Eve Sokacak Sabah Sabah (saatten haberim yok benim için sabah) Yapılırmı Bu Bana Derken Uyku Sersemiyle Bakınıyorum.

O Da Ne Si Şirin Bir Mog Dilim Tutulaydıda Söylenmiyeydim. Umarım Duymamıstır Alınmamıstır Bana, Sana Bütün Uykularım Feda Olsun ;D

Hemen İniyorum Aşşağıya bir İki fotosunu Çekmeye Çalışıyorum

TELEKOM'a Ait Bir Mog

Etiketler

mogzilla' Alıntı:
Erdem kardeşim , büyük geçmiş olsun ama bu virüsün aşısı yok.Artık sende iflaholmazlar klübündesin. ;D
Allah ıslah etsin.

Abi Zaten Farkında Olmadan Derinliklerde Depreşen Birşeyler Vardı Sayenizde Açığa Çıktı. Teşekkürler Sizlere. İçimdeki Canavarı Ortaya Koyduğunuz İçin ;D

Ynt: Beni Uyandıran Canavar; Unimog

bu aletin aynısından istanbulda da dolaşan bi tane var... o da böyle psiko bişi

Gördüğüm araç gördüğün araç ise 403 unimogdur kendileri Staj yaptığım işyerine yakın olan Mecidiyeköy PTT' nin önünde görmüştüm, bir de Çevreyolunda görmüştüm. Kaçmazz. √

fotokritik'e düşmüş bir unimog...
çift yakıt depolu hemide...

http://www.fotokritik.com/1153467

Nadir abi maslak sanayide çok güzel bir kırmızı modül gördüm. moga veya acmat'a takalım mı şık durur?

Balon kapsülü filan mıymış acaba bu?

Denizaltı değil, tam aksine batmaması gereken can kurtarma botu... Batmaz, yan yatmaz, ters dönmez, ne olursa olsun içeri asla su sızmaz... Ama özel amaç için yapılmış ki hem yuvarlak tasarlamışlar hem de üstüne bir platform eklemişler...

bendeki unimogda çift depolu (depolar boş ama olsun)