Bazen Yoldan Çıkmak Gerek

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ORHANBIYIKLI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 552
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 86,530
Ynt: Bazen Yoldan Çıkmak Gerek

yoldan cıkmanında ayarını kacırmamalı dimi ama

cıkılacak yol var cıkılmayacak yol en iyisi bildiğin yol

Etiketler

alpino' Alıntı:
yoldan cıkmanında ayarını kacırmamalı dimi ama

cıkılacak yol var cıkılmayacak yol en iyisi bildiğin yol

alp bilinen yollar bu sayfadaki hekesi yorar, şimdiye kadar gelen tüm resimler kendimi kanıtlamış usta ofroard'culardır emim ol en çaylak benim.

İzmirden katılan arkadaşlara katkılarından dolayı teşekkür ederim. mustafacım defenderci arkadaşlarla bir yerlerde karşılaştıkmı aracları çok temiz gözüküyor,sende suzi ile süpersin .

Ertuğrul Açıkgöz' Alıntı:
Yoldan çıkmanın bazı faydaları (mesela binerken düz ayak ) ;D

[attachment=1]

Kimlerle yoldan çıktığınızda önemli olabilir..

[attachment=2]

süpersin dostum (düzayak) ;D ;D ;D ;D coplotunda çok sevimli.

Tempus' Alıntı:
eski aracımla çok vardı da bu yenisiyle olanlardan ekliyim bir tne daha bu hafta sonundan

[attachment=1]

Kürşat neresi burası çok güzel bir yer
en az 3 gün kamp kurmalı.hadi ekip başı sen ol.

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
Kürşat neresi burası çok güzel bir yer
en az 3 gün kamp kurmalı.hadi ekip başı sen ol.

Ağva civarı abi, burdan daha güzel bir yer daha buldum, ve binek otoların girmesi imkansız bende düşünüyorum bişeyler bakalım ama gitmek istersen sanada tarif ve koordinat veririm

Tempus' Alıntı:
Ağva civarı abi, burdan daha güzel bir yer daha buldum, ve binek otoların girmesi imkansız bende düşünüyorum bişeyler bakalım ama gitmek istersen sanada tarif ve koordinat veririm

bizim kız rahatsız hastahanede yatıyor, ayrıca aracımda hüseyinde motor şanzıman herşey indi( arıza değil oynuyoruz )onun için bu ay hiçbirşey için söz veremem.

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
bizim kız rahatsız hastahanede yatıyor, ayrıca aracımda hüseyinde motor şanzıman herşey indi( arıza değil oynuyoruz )onun için bu ay hiçbirşey için söz veremem.

aracada kızınada geçmiş olsun abi ikiside tam iyileştiğinde gidilir

Bir iki foto daha.[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

Aynı fotoyu koymuşum özür öğreniyoruz işte fotoya devam.[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

orhan abi harikasin yaaa biz hep yoldan cikalim ;D

Orhan Bey, çok geçmiş olsun kızınıza, umarım ciddi bir şey değildir, acil şifalar diliyorum..

ORHANBIYIKLI' Alıntı:

ceranus' Alıntı:
Orhan Bey, çok geçmiş olsun kızınıza, umarım ciddi bir şey değildir, acil şifalar diliyorum..

Ciddiydi ama atlattık şükür , şimdi iyi , sorun kalmadı ilgi ve alaka için teşekkür ederim, mutlu kalın 8)

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
Ciddiydi ama atlattık şükür , şimdi iyi , sorun kalmadı ilgi ve alaka için teşekkür ederim, mutlu kalın 8)

gecmiş olsun atlattığınıza sevindim