Auburn Ected Dana 30 Difransiyel Kilidi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orsa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,731
Ynt: Auburn Ected Dana 30 Difransiyel Kilidi

Onur bey elinizde olan vaya gelecek olanları liste yapsanız fiat + malzeme cinsi teşekkürler hayırlı işler dilerim

Etiketler

Merhaba Hüseyin Bey,

Şu anda konusunda olduğumuz ön kilit dışında, Dana 35(Cherokee, 93-95 Grand Cherokee, Wrangler) arka difransiyel için mekanik kilit ve kablosuz Warn vinç kumandası kaldı.

Yeni getireceğim malzemeleri açıkçası sipariş ile getireceğim.

Çünkü araçtan araca takılabilecek kilitler değişkenlik arz ediyor.

İsteğiniz olursa size ö.m. ya da mail yoluyla fiyat ve teslim tarihini geçerim.

Onur bey teşekkürler Uzaktan kumandanın fiatı nedir Warn 9000 var kumada ne uzaktan nede yakından mevcut :'( :'( :'(
fiat bildirin görüşelim hayırlı işler dilerim

Detaylı bilgiyi ö.m. olarak paylaştım.

orsa' Alıntı:
Direkt Dana 60 üzerinden gidersek sorun olabilir delik sayıları tutmadığı için.

Salisbury için kumandalı, mekanik ve havalı-kumandalı seçenekler var.

Tercihiniz?
Havalı guzel olur.

mertbirincioglu' Alıntı:
demiştim...ve 1 anlık boşluğuma geldi aldım :smiley: ...hayırlı uğurlu olsun bana..inşallah kırıp dökmem elime yüzüme bulaştırmam...
Mert hayırlı olsun... :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR