Artık Benim de Bir Unimog'um Var.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan scuba06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 118
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,225
Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var.

Gerçekten helal olsun ne diyeyim.Başarılar..

Etiketler

Masallah masalah eee yenı dızı basladı artık yenı bolumlerı ıcın 4 gozle beklıyorum kolay gelsınnn yenı aracınızda hayırlı olsun )

allah kolaylık versin başlanmış iş bitmiş iştir

Çok güzel bi araç. Kolay gelsin ;D

Araçtan çıkan kar küreme aparatını hangi koşullarda saklamayı düşünüyorsunuz acaba. Paslanmayamı terk edilecek? yoksa bakımı yağlaması falan filan yapılıp paslanıp çürümeyecek bir şekildemi saklanacak?

gelişmelerden haber bekliyoruz artık nerede yeni resimler ne oldu nesi yapıldı nesi söküldü neler sökülücek

aslında benim bir araç daha dikkatimi çekti resimlerde bir W123 C var orda akibeti nedir acaba o aracın

gerçekten çok güzel bir araç hayırlı olsun kolay gelsin

aracınız çok güzel merakla bekliyoruz,kolay gelsin

Tesekkurler dostlarım
öncekilke tüm dostların bayramını kutlar, mutluluklar getirmesini temenni ederim. Kusura bakmayın bu aralar siteyi ihmal ediorum farkındayım :-[ inanin bayagbi mesgulum işlerden ötürü, ne unimoga ayırabilcek zamanım olabildi nede yeni birseyler yapabildim, bayramdan sonraki ilk işim sökmüş oldugum kupayı ve cantları kumlatmaya götürcem bunlarla ilgili resimleri paylaşırım zaten.
barb alone rumuzlu arkadasımın sorusuna gelince
barb_alone' Alıntı:
aslında benim bir araç daha dikkatimi çekti resimlerde bir W123 C var orda akibeti nedir acaba o aracın
benim ne kadar hurdacı ruhlu bir kişilik oldugumu anlatıyor sanırım, garajımın her köşesinde o ve benzeri seyler görebilmek mümkün, ne demısler detaylar ayrıntılarda gizlidir ;D aracın akibetine gelince yaklasık 3 sene once gumrukten almıstım bu aracı, tabi aldıgımda bu sekılde deıldı, ogrenebıldıgım kadarıyla eskı sahıbı bır antalyada yasayan bır alman vatandasıymıs ve pek kullanmamış, sonuc itibariyle aldım topladım özel gunlerdede kullanıyorum. baska ögrenmek ıstedıgınız seyler varsa sorabılırsınız.

ikinci olarak yüzen adam rumuzlu arkadasımın sorusuna cevaben valla ne yalan soleyım söketüğüm gıbı kaldırıp bir kenara koydurttum ;D tabi bu sekilde kalacak deil onunla ilgili dusuncem artık onu tekrardan unimoga akuple etme imkanım var ama zahmetli bence degmez onun yerıne, garajımda duran yine unimog olarak gecen mb trac1000 serili traktörümün hem arkasında hem onunde kuruk mili bulunmakta, fırsat bulunca karpüskürtme aparatını ona monte ettirmeyi düşünüyorum

O aparat değerlendirilirse harika olur bence. Heralde Türkiye'de tek sizde var ;D

acıkcası bende merak edıyorum karda nasıl calısıyor, umarım bu sene ankarada 1mt kar olurda deneme imkanımız olur gerci ben 10cm razıyım kar olsunda ;D

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın...