Alttaki senin yazdığın şeyi yapabilir mi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilbeğ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 200
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,941
Ynt: Alttaki senin yazdığın şeyi yapabilir mi?

evet biliyorum 7 aylık bir oğlum var azda olsa tecrübeliyim yada olduğumu düşünüyorum .şöyle yapacaksınız kucağınıza alın ve sırtını yavaş yavaş okşayın olmadı kundak içindeyken karnı omzunuza gelecek şekilde tutarak sırtını okşayın çok küçük bir sesle beraber gazı çıkar en azından ben ilk günden beri hep öyle yaptım hiç bir sıkıntı çekmedim.

Alttaki üye babam uçağa binmek istemiyor nasıl ikna edebilirim yol gösterir misiniz ?

Etiketler

xanax içirin ...pamuk gibi olup uçağa biner..

çok acıktım be arkadaş ne yemek yaparsın bana?

Bu yeter mi size yoksa pilav da olsun mu / alttaki en önemli olmazsa olmazın nedir?

dopamin' Alıntı:
Bu yeter mi size yoksa pilav da olsun mu / alttaki en önemli olmazsa olmazın nedir?

of off offff yerimmmmm

Olmazsa olmazımmm : ...... yok öyle birşey hayatımda hiçbir şey yada hiç kimse olmadan da oluyor , olmak zorunda , hayat bu ...

Alttaki gel burayaaa söyle bakalım 1 hafta boyunca günde 12 saat ders çalışabilir misin

Ynt: Alttaki senin yazd���n �eyi yapabilir mi?

finallerden �nce ba�arm��l���m var...

peki alttaki �ye bebeklerin neden g�nd�z uyuyup gece uyan�k kald���n� anlatabilirmisin ? hadi onu ge�tim uayan�kken neden a�l�yorlar...bide bu �zd�rap nezaman biter �imdilik sadece 5 g�nl�k

öncelikle allah analı babalı büyütsün yavrunuzu.bu ızdırap ne zaman mı biter.kesin ve son cevap ''ikinci dünyaya gelince biter,,tekrar allah bağışlasın...
alttaki;neden insanın hayatına aynı anda çok kişi girer ve gidince hepsi gider olmayınca hiç yok olunca çok...

(neden insanın hayatına aynı anda çok kişi girer ve gidince hepsi gider) Bence aynaya bakıp cevaplamamız gereken bi soru.Alttaki bize bi fıkra yazarmısın...

Dursun tutmuş temeli
temel sana bir soru soracağım demiş temel eyvallahı çekmiş..
dursun: Kanadı var uçamaz, peteği var bal yapamaz, iğnesi var sokamaz nedir bu..?

temel: Öpeyim öyle arıyı demiş ;D ;D ;D

Altta ki, mart ayında denize girebilir misin?

havaide olursam neden olmasın
alttaki bugünü tatil yaparmısın daha yatmaya doyamadım