95 Model ZJ Antar'ın Yeniden Doğuşu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Mad-Line Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 134
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,871

Mad-Line

Kamp II
Yer
Lefke
Web
www.madlinepitdogs.com
Şimdiye kadar yaptıklarım sırasıyla :

33x12.5x15 Marshal KL71 Lastikler
Procomp 1069 10x15 Jantlar
IRO 7'' Critical Path Long Arm Kit
Tanneco Heavy Duty Direksiyon Amartisörü
İki aks için körük
İki taraf içinde alt ve üst rotil takım
Kalan tüm yürüyen aksamın yenilenmesi

Acil kalan eksiklerim :

Ön şaftın düzenlenmesi(biraz daha şaft boyunun uzatılması ve joint kısmının iptali sekmanlı istavroz takılması son olarak ta şaftın borusunun biraz daha kalınlaştırılması)
Difransiyellerin açılıp bakımlarının yapılması
Şanzıman yağ müşüründen yağ kaçırıyor yenisnin takılması
Benzin filitresi
Yağ ve yağ filitresi
Difransiyellerin komple temizlenip boyanması

Takılmayanlar :

For-X DVD-MP3 Player
Motorolla Profosyonel Telsiz
İki tane Profosyonel Motorolla El Telsizi
Moonvisior

Sonradan Yapacaklarım :

Ön ve arka çelik tampon
Arkta tampon üzeri stepne taşıyıcı

Marşpiyelin yerden yüksekliği 63cm Şimdi resimlere geldi sıra :smiley:

IMG_9517.JPG

e362c112.jpg

320e9f30.jpg

d7bf160b.jpg

841e6138.jpg

c34e9afd.jpg

51b829f2.jpg

8bee95d8.jpg

Etiketler
Ynt: 95 Model ZJ Antar'ın Yeniden Doğuşu

çok güzel bir görünüme sahip olmuş,
güle güle kullanının :smiley:
darısı olmayanların, olmasını isteyenlerin başına!...

mirkan' Alıntı:
Mustafa bozuk bir 4.0 zj ile takasa girermisin ? ;D ...

Mirkan bozuk değildir biraz hastadır o hasta :smiley: takasa gelince aracı aldım alalı daha birgün geziye çıkamadım sonra yaptıralım dedik bitirdik sayılır birgün binip gezemeden döndük yine okul yoluna, Antar'ı alalı oldu neredeyse bir sene toplamda belki 100km fazla kullanmadım ;) az kullanim sonra benim kadar iyi bakacaksan takasa gerek yok gel götür ev önünde beni bekleyeceğine şefkat görür :smiley:

Mad-Line' Alıntı:
Mirkan bozuk değildir biraz hastadır o hasta :smiley: takasa gelince aracı aldım alalı daha birgün geziye çıkamadım sonra yaptıralım dedik bitirdik sayılır birgün binip gezemeden döndük yine okul yoluna, Antar'ı alalı oldu neredeyse bir sene toplamda belki 100km fazla kullanmadım ;) az kullanim sonra benim kadar iyi bakacaksan takasa gerek yok gel götür ev önünde beni bekleyeceğine şefkat görür :smiley:

Antar'ın izdivacına talibim ;D Allahın emri peygamberin emri ile Antar'ı sizden istiyorum ...

Valla Mustafa aslan parçası olmuş , güle güle güzel günlerde kullanırsın inşallah ... benzinin bol , neşen daim olsun ;) ...

mirkan' Alıntı:
Antar'ın izdivacına talibim ;D Allahın emri peygamberin emri ile Antar'ı sizden istiyorum ...

Valla Mustafa aslan parçası olmuş , güle güle güzel günlerde kullanırsın inşallah ... benzinin bol , neşen daim olsun ;) ...

:smiley: :smiley: Saolasın Mirkan, amin... Benzin çok önemli :smiley:

Antar'ın işini bitirdikten sonra bir evlat daha düşünüyorum biraz erken açıkladım ama olsun ;) Sen daha iyi anlarsın ben sadece araştırıyorum şuan K5 Blazer yada Silverado :smiley:

Mad-Line' Alıntı:
:smiley: :smiley: Saolasın Mirkan, amin... Benzin çok önemli :smiley:

Antar'ın işini bitirdikten sonra bir evlat daha düşünüyorum biraz erken açıkladım ama olsun ;) Sen daha iyi anlarsın ben sadece araştırıyorum şuan K5 Blazer yada Silverado :smiley:

ZeeeJeee'nin üstüne TJ veya CJ gider ;D ... hayırlısı olsun bakalım K5'i de 2 metre yükseltirsin artık ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,266
Kaydolan Son Üyemiz
tomas1984.cat@gmail.

SON KONULAR

Geri