460 kasa 280 GE

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan çağlar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 171
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,189
Ynt: 460 kasa 280 GE

mergen' Alıntı:
Çağlar bu kasalara unimog diferansiyeli mi koyuyorlarmış galiba öyle birşeyler mi duydum nedir? ;D

gazlama şükrüü ;D ;D

ben 22 jant takacaktım oysa ;D

Etiketler

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;DSen uyma Çağlar bunlara. Normal insan arabası olsun.Tıkır tıkır......

yavuz-çelikel' Alıntı:
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;DSen uyma Çağlar bunlara. Normal insan arabası olsun.Tıkır tıkır......

doğrusun valla.

alıyoruz birton para harcıyoruz,,, 33-35 lastik ,,yok ayna mahrudi ,,yok bilmemne..sonrada arac lpg de 700 kuruş yakıyor , yok araba gitmiyor şikayet,şikayet....satıyoruz zarar..

şu anda bu arac için planlarım, orj.fabrika değerlerine yakın hale getirmek, birde bfgoodrich at lastik...(vinç de lazım gerçi,,, şnorkel de fena olmaz ya ........)) ;D ;D ;D bak mevzu aynı yine ,,geçmişten ders almak yok..

hayırlı uğurlu olsun çağlar

Bugün test ettim.Benim araç şehir içi 16.35 l/100 km yakıyor.
Çağlar 300 GE orjinal bakım kıtapçığından aldığım veriler
Motor yağı 5-6,5 l 10 40
Şanzıman 1,5 l ATF
Ön aks 1,1 l Hypoid SAE 90
Arka aks 1,3 l '' ''

motor yağı 20-50 tercih etim nadir abi..kalın olduğunun farkındayım aslında ama..yazın 20-50 kışın 10-40 daha uygun olabilir aslında.

teşekkürler abi.

ha ayrıca 8 litre yağı sığdırdım bu arada motora, filtre ile birlikte,, tam üst çizgide olmadı.. ;D

mogzilla' Alıntı:
Çağlar araç İstanbulda mı ?

yok abi bende aracta ankaradayız.

aslında aldığım gün seni rahatsız etmeyi düşündüm ama manuel vites işini unutmuşum kendimi otobana zor attım ;D ;D

iyi iyi ileride benimde tek kapısını yapmak istediğim araçlardan birisi çağlar 1 senede herşeyini öğrenir her parçasının yerini bulur bende hazıra konarım ;D ;D ;D hayırlı olsun

Tempus' Alıntı:
iyi iyi ileride benimde tek kapısını yapmak istediğim araçlardan birisi çağlar 1 senede herşeyini öğrenir her parçasının yerini bulur bende hazıra konarım ;D ;D ;D hayırlı olsun

sağol canım...

parça almancı akrabalar ve hüs55 hüseyin arkadaş... ;D ;D

bıktım internet ticaretinden ,parça araştırmasından ,,.. bu aracta body ,trim biraz zor onun dışında motor yürüyen no problem :-*