3 Nisan Kemerburgaz Mitsubishi L200

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Fantastic Light Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 73
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,964

Etiketler

Ynt: 3 Nisan Kemerburgaz Mitsubishi L200

Fantastic light , bende pickup cıyım pickuplar boydan kaybediyor göbekten oturma riski fazla ve arkada makas olduğu için çooooooook sert böbrek taşı düşürmek için ideal... gazı dipleyip gaz kesmeden geçmek gerektiğinde kafanı bacağını ayrı ayrı yerlerde bulman kuvvetle muhtemel...şiddetli bel ağrıları çekmeye başladım pazar günü uçarak bir yerden geçtim kemer bağlı olmasına rağmen sırtımı çarptım.... benim aracımın resimlerini haberler bölümünde türkiyenin ilk özel offroad pisti konusundaki resimlerde görebilirsin. iyi akşamlar

Fantastic Light' Alıntı:
Selam arkadaşlar,

Tüm hesapları bugünkü yarışlara göre yapmıştık fakat yarışlar yağış nedeni ile iptal olunca bizde deyim yerindeyse ortada kaldık ve azda olsa Kemerburgaz da stresimizi attık.

Videolar kısada olsa iyi seyirler ..

Not: Aşağılarda daha sert yerlere girdik ama o an ikimizde araçtaydık ve video çekemedik. :smiley:

bir şey soracagım tuncay neyi kime isbat ? isbat etmen gerekecek bir durum varmıdır ? ))))) ben yıllardır isbat etmek için off-road yapmadım eglenmek için off-road yapar ve yapanları severim iddasız eglenmek içinse her zaman bekleriz .. sevgilerr ...

keyifadami' Alıntı:
Fantastic Light' Alıntı:
Selam arkadaşlar,

Tüm hesapları bugünkü yarışlara göre yapmıştık fakat yarışlar yağış nedeni ile iptal olunca bizde deyim yerindeyse ortada kaldık ve azda olsa Kemerburgaz da stresimizi attık.

Videolar kısada olsa iyi seyirler ..

Not: Aşağılarda daha sert yerlere girdik ama o an ikimizde araçtaydık ve video çekemedik. :smiley:

bir şey soracagım tuncay neyi kime isbat ? isbat etmen gerekecek bir durum varmıdır ? ))))) ben yıllardır isbat etmek için off-road yapmadım eglenmek için off-road yapar ve yapanları severim iddasız eglenmek içinse her zaman bekleriz .. sevgilerr ...
aslında doğru, neyi kime ispat edeceğiz ki :D

ayna mahruti değişmeden 35 lastik çevirmeyen, çevirsede hd şanzuman/aks hatta diffransiyel olmadan dağılan araçlara ilah muamelesi yapan adamlarla muhattab bile olmamak lazım. :smiley:

gençliğimize verin abicim. ;D

darktreys' Alıntı:
Fantastic light , bende pickup cıyım pickuplar boydan kaybediyor göbekten oturma riski fazla ve arkada makas olduğu için çooooooook sert böbrek taşı düşürmek için ideal... gazı dipleyip gaz kesmeden geçmek gerektiğinde kafanı bacağını ayrı ayrı yerlerde bulman kuvvetle muhtemel...şiddetli bel ağrıları çekmeye başladım pazar günü uçarak bir yerden geçtim kemer bağlı olmasına rağmen sırtımı çarptım.... benim aracımın resimlerini haberler bölümünde türkiyenin ilk özel offroad pisti konusundaki resimlerde görebilirsin. iyi akşamlar

bende diyorum ki, her araziden sonra niye böbreklerim ağrıyor. ;D

AL1820' Alıntı:
Tuncay bey, bu cevap hiç olmadı bence.

Bakın ne diyeceğim. Bu offroad camiyasında çok yapmacık hareketler dönüyor. Biz de bu "tayfa" oluşumu içerisinde bulunamıyoruz. Ondan pek bizi sevmiyorlar. Bakın ne düşündüysem yazdım, ve doğrudur. Kimsenin arkasından şu şöyle bu böyle diye iş çevirmedim.

Ve gerçekten orada yazdığım gibi kişiliği olan insanlar mevcut. Göz göre göre A'yı B yapıyorlar.

Neyse, bu yazdıklarım tüm Jeep sahiplerine değil bunu belirtmek lazım. Bizim arkadaşlarımızda Jeep kullanıcısı, hatta bugüne kadar arazide en fazla zaman geçirdiğimiz araç Jeep'tir.

Yani üstüne alınması gerekenler alınmalı. :smiley:

Bu camianın içinde değilim. O araçlara harcanan paralara yazıkmı demek istiyorsunuz?
yada ne demek istiyorsunuz? yada en iyisi bir şey demeyin en ufak şey
büyük polemiklere neden olabiliyor.

AL1820' Alıntı:
Bu camianın içinde değilim. O araçlara harcanan paralara yazıkmı demek istiyorsunuz?
yada ne demek istiyorsunuz? yada en iyisi bir şey demeyin en ufak şey
büyük polemiklere neden olabiliyor.

Yarın özel mesaj ile yazıcam detaylari. :smiley:

Tuncay bırak kim aracına ne takarsa taksın Hüseyin abinin mesaja cevabın çok sert olmuş.

Gönlünü almalısın bence ..

AL1820;

Tuncay ın anlatmaya çalıştığı konu başka bir ortamda standart Cherokee ler ile bizim aracın üzerinden geçeceğini iddaa eden arkadaşlar ile çıkan tartışmalar ve sonrasında yükselen tansiyon vs. den dolayı meydana gelmişti.

Ben artık fazla söz söylemek istemiyorum gün geçtikçe Mitsubishi L200 ün ne kadar kaliteli ve kabiliyetli bir arazi aracı olduğunu herkese anlatacağız.

Hatta dün yarışlardan sonra pistte bizi izleyen arkadaşların çoğu ne demek istediğimi anlamıştır diye tahmin ediyorum.

Arkadaşınız arazi aracı konusunda benimde merak ettiğim bir konuya girdiği
için sordum, yoksa polemik yaratmak istemediğim belirttim.

Amerikanın kendisi gibi araçlarıda sömürücüdür ne verirseniz verin daha yokmu der japon benden bi tek mazot istiyor o da hakkı zaten

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.