3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 785
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 108,712
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

eftaLYa' Alıntı:
Cıks :D

Bu yıl Göz alabildiğine Orman çadır kurabileceğiniz alan.. Biz o gölge alanları doldurmayı başarabilirsek kampçılık ve festival tarihine de kesin gireriz :D

Esra abla biliyorum ,bende cuma akşamdan yola çıkalım diye öle dedim ;) neyse konu festivalimiz geçen sene bi liste yapmıştım gerekli şeyler için onuda burda yayınlarım iyi günler

Etiketler
Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

Orada olacağım.

cocuklar icin bir sey var mı ? kızım 4,5 yasında. sıkılıp genc yasta kamp hayatından sogumasını istemem...

çocuklar için şimdilik tasarlanmış birşey yok..

çiçek, böcek, köpek var olur mu :smiley:

[attachment=1][attachment=2]

Bolu 28 29haziran2008 185

Bolu2008

bam bam' Alıntı:
Özgür abi bi tavsiye versem bence cuma akşamı çıkalım neden dersen olaki cumartesi sabah çıktık yola 6 da orda oluşumuz 8-9 arası eee

kahvaltı fln snr zaten etkinliklerin bi kısmı öğlen gibi başlıycak geçen seneden biliyorumda bide gölgeli alanda yer bulmamız zorlaşıcak çünkü

% 80 arkadaşımız cumadan yola çıkıp orda mikemmel yerlere çadır kuracaklar iyi günler

can ve murat ben cuma rapor alıp sabahın köründe çıkmayı düşünüyorum eğer uygun olursanız cuma sabah çıkalım yola

eğer vu saatte gelemem derseniz ben sana ordan gölgeden yer tutarım can gölgede :D bana gelince ulaşırsınız :D

kızıma sorayım yeter mi diye :smiley:))
ne kadar hazırlarsanız hazırlayın cocukların sagı solu belli olmaz da...

eftaLYa' Alıntı:
İnsan okudukça daha da bir heyecanlanıyor ama :D
Sabırsızlıkla bekliyoruz bizde.. Çok güzel geçecek inşallah :smiley:

Detaylı başlık açılacak ama sorulara kısaca yanıt vermek gerekirse;

* Yeme - İçme : Herkes kendi erzağını temin ediyor. kaç gün kalacaksınız ne kadar yiyip ne kadar içeceksiniz kendiniz daha iyi bilirsiniz. kamp alanına çok yakın alışveriş yapacak yer var mı net bilmiyorum. detaylı başlıkta belirtilir. 1. festivalde Bolu'da marketten alışveriş yapmıştık.

Gezenbilir paylaşır ;)

merhaba festival alanına en yakın alışveriş yapılacak yer şehir merkezinde o da yaklaşık 30km.ya bolu merkezden alışveriş yapın ya da geldiğiniz ilden zira festival alanında bir şey bulamazsınız.

zabırsızca bekliyorum zira bu benim ve ailemin ilk uzun soluklu kampı olacak. :smiley:

geçen seneki harikaydı..eminim bu seneki de öyle olacak.3 temmuzu sabırsızlıkla bekliyoruum :D

Festivale katılma ihtimalim yok ama orda olmayı da çok isterdim. İnşallah seneye katılıcaz. Hatta benim Kuzen(Meseregan)'le gelicez ve hatta Oğlum Kağan'ı da getiricem ( 2 yaşına basacak bu temmuz'da)

Güzel olacak herşey çok güzel :smiley: Hazırlıklara şimdiden başlamak lazım.

cok guzel olacak... insallah gelebiliriz..

uzun zamandır bu sayfaya bakamıyordum görunen o ki festival oldukca keyifli geçecekkk sabırsızlıkla beklıyorumm ve hazırlık yapıyorum

Bu sene çok güzel bir festival olacak, kamp alanı çok güzel ne ararsak var;

kocaman kocaman bir sürü ağaç , çok güzel bir dere , çok büyük bir göl, bir sürü büyük çayır her yer yepyeşil; harika çok temiz bir hava
var. Gökyüzünde yıldızları çok rahat çok güzel görebileceğiz.

Bir sürü güzel trekking parkuru var; uyumak isteyen herkese serin mi serin gölge mi gölge bir sürü ağaç altı var, belkide Türkiye'nin en iyi ormanlarından biri burası;

Harika sulak bir off road parkuru var ki meraklılarına duyurulur, bol çamur var yedek kıyafetleri ve sarı çizmeleri hazırlayalım...

Dağ bisikleti, trekking ve fotoğrafla uğraşan herkes için çok güzel yerler var; Hele gece yürüyüşü yapacak olanları muhteşem bir gökyüzü ziyafeti bekliyor;

Kampçı, karavancı, her türlü doğa sporu ile uğraşan tüm doğa gönüllüleri bir arada olacak en güzel yanıda bu bence; hepimiz bir arada olacağız; Bu Festival kaçmaz;

Festival'in yiyenbilir kısmından bahsetmeye gerek bile duymuyorum, önceki etkinliklerimizen herkes bilir; tüm gece yiyenbilir etkinlikleri her yerde olacak;

Şimdiden söylemeliyim bu büyük etkinlik kaçmaz...

Festivalin kesin duyurusu açıldığı zaman hem görsellerden hem duyurudan tüm katılımcılarımız ihtiyaçları olan tüm bilgileri alacaklar

Herkese Saygılar & Selamlar

Ender

eftaLYa' Alıntı:
İnsan okudukça daha da bir heyecanlanıyor ama :D
Sabırsızlıkla bekliyoruz bizde.. Çok güzel geçecek inşallah :smiley:

Detaylı başlık açılacak ama sorulara kısaca yanıt vermek gerekirse;

* Yeme - İçme : Herkes kendi erzağını temin ediyor. kaç gün kalacaksınız ne kadar yiyip ne kadar içeceksiniz kendiniz daha iyi bilirsiniz. kamp alanına çok yakın alışveriş yapacak yer var mı net bilmiyorum. detaylı başlıkta belirtilir. 1. festivalde Bolu'da marketten alışveriş yapmıştık.

*Konaklama : Bungalovlar ve Çadır alanları var. Bungalovların adedi ve ücreti yine detaylı başlıkta belirtilecek.. Çadırda kalacaklar gece soğuğu için ciddi önlemler alsınlar. İlk festivalde gündüz askılılarla gezip gece polarlarla donmuştum ben çadırda. Doğru derecede uyku tulumları mantıklı geliyor.

* Araçsız gelecekler için ; Sırt çantanızı doğru yerleştirdiğiniz takdirde eksiğiniz kalmaz :smiley: Dağcıları düşünün.. Az bir eşya ve erzak ile günlerce tırmanıyorlar :smiley: Oldu ki yemeğiniz yetmedi.. Sizi doyuramazsak sofralarımızda yuh bize :smiley:

*Çocukları / bebekleri ile gelecekler..; Kendi çocuğunuzu en iyi siz tanırsınız. Doğa şartlarında nasıl davranacaklarını, sıkılıp sıkılmayacaklaranı vs.. Daha önceki festivallerimize çocukları ve hatta bebekleri ile katılanlar oldu. Sorun yaşamamışlardı diye anımsıyorum..
Bir kısmı da Face ile kanka olup tüm gün onunla oynamıştı (avatarımdaki rottweiler)

Gezenbilir paylaşır ;)

Esra Hanım,

Böylesine büyük organizasyonlar kolay değildir mutlaka,emeği geçen herkese öncelikle çok teşekkür ederim,ancak benim gibi;arabasız ve bir geceliğine gelmek isteyenler ve daha önce hiç kamp deneyimi olmayan kişiler için barınma,yeme-içme gibi ihtiyaçlarımızı oradan temin edebilmek çok önemli,bu nedenle detayları sabırsızlıkla bekliyorum :smiley:

sevgili adatem tabanway kampçılıkla ilgili itinayla öneriler verilir ;D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR