3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan son_kral_54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,160
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 122,432

Etiketler
Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010)

Bizim açımızdan ilk defa katıldığımız,yabancılık çekmediğimiz çok güzel bir etkinlik oldu,başta görevli gezenbilir ekibine,organizasyonda emeği geçen kamu kuruluşları,sivil ekiplere ve özellikle suyun soğukluğuna rahmen güler yüzlü hizmet veren Sivil Savunma ekibine teşekkür ederiz.
Etkinliğe katılan bütün arkadaşlarımı kutluyorum
Sorunsuzca gidip-geldik gelecekteki etkinlik ve gezilerinde takipcisi olacağız.
Sevgi ve Saygılarımla
İlhan Güneş ve ailesi

IMG 2511

sokrat gandiya' Alıntı:
Kırkaağaç kavununu derede unutmuşuz bu hafta aramaya gitsekmi? ne yapsak acaba ::smiley:

Bu gün Kamp alanındaki seyyar WC'yi almak için çıkmıştık ve dere boyundaki çöpleri toplarken derenin içinde ağacın köklerine takılmış,yalnızlıktan sıkılmış kırkağaçlı olduğunu sizden öğrendiğim kavunu yalnızlığından kurtardık ...;) Ama böyle olmuyor kavunu unuutun bari rakıyı da unutsaydın :smiley:
Helal et arkadaşım sıcakta iyi geldi walla :smiley:

iyi akşamlarrr, Barış bey, kücük kızınızın bu yaşta doğadan böyle keyif alması eğlenmesi güzel, şimdii çocuklar apartmanlar arasında, yada evde bilgisayar başında vakit geçiriyor. bienim çocukluğum köyde yeşillikller içinde, çalı çırpı, toprak, hayvanlar içinde doaha doğrusu doğa içinde geçti, sizin bilemiyorum tabiki, o nedenle şimdiki çocuklar aman böcekten sinekten bile korkuyorlar. ya hastalanırlarsa, ya kene ısırırsa diye anne babalarda temkinli, küçüçük çocuklar bilgisayar başında , benim yeğenim 4 yaşındabilgisayarı açıp kendi başına oyunları açıyor CO koyuyor, bir bakıma iyi yönleride var ama, olumsuz yönleri daha fazla, anne babaların korkmadan çocuklarını doğayla buluşturmalı, o nedenle taktir ettim sizi ve eşinizi, ,inşallah bir etkinlikte karşılaşır tatlı yanaklarından öperimmmm kızınızınnn saygılarrr

ne cabuk gecti am daha gelmeyen vede gelecek olan. çok fotoğraflar var

birlikteliğimiz kısa sürdü efecim ama umarım bir dahaki festivalde görüşürüz yine ;)

IMG 0579

katılımcı gezenbilir üyelerinin keşeke güzelbir manzara önünde toplu bir resim çektirselerdi, kerestelerin üstünde olabilirdi mesela, kaç kişi katıldığını gösterecek şekilde bir rekorrr denemesi gibi fotoğraf makinesinin objektiflerinin alabildiğince ı, çimenlerin üstüne herkes yayılarak, poz verilseydi, güzel olurdu,,

berkcantp' Alıntı:
Bizim açımızdan ilk defa katıldığımız,yabancılık çekmediğimiz çok güzel bir etkinlik oldu

Yabancı mı vardı ki yabancılık çekeceğiz :D Çay için tekrar teşekkürler abi. Sayenizde mola verdim :smiley:

By-pass' Alıntı:
Off-Road yarışmalarına yaya katagorisinde katıldım benden başka kimse cesaret edemedi....birinci olduğum halde ödülümü vermediler,Şikayetçiyim.. ;D :D ;D :D

En son araç numarasını almış ve hatta aracı bulmuştunuz. İntikamınızı alabildiniz mi :D

aahhkatibim_34' Alıntı:
katılımcı gezenbilir üyelerinin keşeke güzelbir manzara önünde toplu bir resim çektirselerdi, ,

Hiç sormayın.. Bu festivalde unuttuğumuz en önemli şeylerden biri toplu fotoğraf.. Seneye hatırlatın :smiley:

sokrat gandiya' Alıntı:
Kırkaağaç kavununu derede unutmuşuz bu hafta aramaya gitsekmi? ne yapsak acaba ::smiley:
kavun için üzülmeyin diye bu gün imhasına baktık, boloff dernek başkanımla çevreyi kontrole ve temizligine gittiğimizde baktık kavunu yalnız,bırakmışsınız yanında bir büyük oması gerekli idi lütfen kavun ve karpuzları yalnız dere kenarlarında,dere içerisinde yanında bir büyüğü olmada bırakmayınız,korkabilirler. ::smiley:
kısaçca kavun imha edildi.
saygılarımla.

eftaLYa' Alıntı:
Yabancı mı vardı ki yabancılık çekeceğiz :D Çay için tekrar teşekkürler abi. Sayenizde mola verdim :smiley:

En son araç numarasını almış ve hatta aracı bulmuştunuz. İntikamınızı alabildiniz mi :D

Hiç sormayın.. Bu festivalde unuttuğumuz en önemli şeylerden biri toplu fotoğraf.. Seneye hatırlatın :smiley:

Esra fotograflarını ne zaman göebileceğiz , çift tabancalardan eminim güzel şeyler çıkacaktır...

Mehmet

Mehmet Aladağ'a gitmeden önce ki gün bir doğuma daha girmiştim. Ve önceliğim o hamile & doğum fotoğraflarını yetiştirip aileye teslim etmek.

Tam festival fotoğrafları bitti sanırım dediğiniz anda ekleyebileceğim sanırım. Ve büyük ihtimal haftaya olacak bu.

iyi akşamlarrr Esracımm , emeğinize sağlık. harika bir kamp düzenlemişziniz, yağmurda yağmamış, herkes çok eğlenmiş,
inşallah seneye biraksilikolmazda katılabilirim, elbette toplu resim çekilmeyi unutturmam seneye hemde rekor sayıda katılımcı olacakfotoğraf makinesinin oböektiğine sığmıyacak belkide, ama bir kaç kare birden çekeriz bizde, ,
bu seferki kampta resimlerde funda ardaşın muhnlamasını göremedim, inşallah seneye ben yapacağım size muhlama, akıtma gözleme, bendennn,
önümüzde Ramazan ayı var, gene iftar yemeği düzenlenir dimi, geçenr yıl ona da katılamamıştım, bu sefer katılırım inşallah
ramazan eğlencesi de olanbir yer de olsa, hep beraber hem tanırışırız, hemde eğlenirizzz, görüşmek üzereeee

eftaLYa' Alıntı:
Mehmet Aladağ'a gitmeden önce ki gün bir doğuma daha girmiştim. Ve önceliğim o hamile & doğum fotoğraflarını yetiştirip aileye teslim etmek.

Tam festival fotoğrafları bitti sanırım dediğiniz anda ekleyebileceğim sanırım. Ve büyük ihtimal haftaya olacak bu.

tamamdır Esra , benim merak ettiğim fotoğraflar arasında seninkilerde var , haftaya kadar bekleriz sorun değil

teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR