3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan son_kral_54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,160
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 122,432
Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010)

Bütün hazırlıklarımı tamamlayıp ta Bursa'daki şantiyemizde meydana gelen iş kazasından dolayı katılamadığım için çok üzgünüm.

Eğlenceli geçmesine sevindim.

büyük geçmiş olsun umarım önemli bişey yoktur sadece ufak bi cansıkıntısıyla yetinmişsinizdir umarım

Etiketler

Hava koşullarından dolayı tereddüt içersindeydim.nerdeyse vazgeçiyordum festivale katılmaktan..ancak şans bizden yanaymış ki hem hava hem de ortam çok güzeldi..Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler...

güzel şeyler çabuk biter...
güzel bi haftasonu oldu.dinlendik eylendik,yarıştık.
ben şahsen kamp alanımızı çok sevdim.forumdan sadece nicklerini bildiğim arkadaşlarımla yüzyüze gelip tanışma fırsatımız oldu.
çok güzel insanlarla tanıştım.özellikle cerenus zerrin hanım isminizi geçmeden edemeyeceğim..sizi tanıdığıma çok sevindim..
3, gezenbilir festivali benim için tam bir kazanım oldu...
herşey ziyadesiyle güzeldi.özellikle takım arkadaşlarım ki hepsi şahane insanlar
ahmet abi(arwin),hasan abi (pancarmotor),bulu ailesi,tolga,sedat,erdem,haldun abi,sinan abi ,eşi elif,serkan abi,murat(damast)
ve ismini sayamadığım gruptaki diğer arkadaşlar hepinize teşekkürü bir borç bilirim.
kampın en romantik ekibi bizdik sanırım,soframızda çiçeğimiiz,mumumuz,şarkımız türkiümüz,yemeğimiz,içeceğimiz,hoşsohbetimniz misafirimiz hiç eksik olmadı:smiley:
kendimi bu grupta olduğum için şanslı adlediyorum...
sonunda kamp ateşi nedir,nasıl yakılır,çadır nedir,nasıl kurulur tüm inceliklerini öğrendim:smiley:
seneye kaldığımız yerden devam edelim diyorum..hatta seneyi de beklemeyelim derim ben:smiley:
son olarak başkanım (sedat) tüm bunları sana ve gezenbilir ailesine borçlu olduğumu biliyorum:smiley:

Korktuğumuz gibi yağış olmamasıda festivalimize ekstra bi güzellik kattı.Meğer yağmur Boluda değil Ankarada bekliyormuş bizi ;)Havada,bizde,eğlencemizde güzeldi arkadaşlar.Kaçıranlar,seneye mutlaka sizde gelmeye çalışın,şiddetle tavsiye ederim.Emek veren herkese tekrar teşekkürler...

Bende bu organizasyondsa emeği geçen herkese koskocaman bir teşekkür ediyorum.Çamur harikaydı.

Değerli dostlarım ellerinize sağlık fevkalade bir etkinlik oldu.
Ayrıca Ender KURUTLU ve Samim Düzen'e, yakın alakalarından dolayı teşekkür ederim.
Saygılarımla
ismail

Ne güzel bir festival ...doğal olan güzellikler içinde değer yüklü yeni dostluklar kurulunca daha da anlamlı olmuştur..önümüzdeki senelerde festivalde beraber olmak için can atıyorum..foto paylaşımnlarınızı takip ediyorum..herkese teşekkürler..

ismailOZTURK' Alıntı:
Değerli dostlarım ellerinize sağlık fevkalade bir etkinlik oldu.
Ayrıca Ender KURUTLU ve Samim Düzen'e, yakın alakalarından dolayı teşekkür ederim.
Saygılarımla
ismail

Biz teşekkür ederiz. ayağınıza sağlık

3. Gezenbilir Festivalimizin gerçekleştirilmesinde emeği geçenlere ve tüm katılımcı Gezenbilir Ailesine çok teşekkürler ediyoruz. Festival oyunlarımıza katılan tüm arkadaşları ve derece alan arkadaşlarımızı kutluyoruz.

Her zaman bulunmaktan keyif aldığım Bolu Aladağ bölgesinde çok güzel ve sorunsuz bir festivali hepbirlikte gerçekleştirdik. Festival sonrasında çevrede kalan çok az sayıda paketlenmiş çöplerin tamamı görevliler tarafından toplanmıştır. Gezenbilir Ailesinin büyük çoğunluğu kendi çöplerini yanlarında götürmüşlerdir. Ailemizin göstermiş olduğu bu duyarlılık için çok teşekkürler ediyoruz.

Son kontrollerin yapılabilmesi için orada bir gün daha kalan arkadaşlarımız çevre düzenlemesini gerçekleştirmişlerdir.

Zerrin Yiğiter

Sabahın 4 buçuğunda gelmemiş olsaydık herşey cook daha guzel olurdu ama ben uyumayarak pazar gununu tum guzellıgıyle full yasadım :smiley:)
herkesın ellerıne sağlık hersey ıcın seneye daha da guzel olsun ıns.

Mithatcan' Alıntı:
Bütün hazırlıklarımı tamamlayıp ta Bursa'daki şantiyemizde meydana gelen iş kazasından dolayı katılamadığım için çok üzgünüm.

Eğlenceli geçmesine sevindim.

geçmiş olsun umarım ciddi bişey yoktur.

Cumartesi gününü kaçırdım ama pazar orda olmak ve o havayı yaşamak güzel geldi emeği geçenlere teşekkürler.

bircanefe' Alıntı:
Tüm GEZENBİLİR Ailesine ve özellikle organizasyonda emeği geçenlere canı gönülden teşekkürler...Unutulmaz bir hafta sonu geçirdim...Kamp,hava,aktiviteler,dostluk,paylaşım ve çamur harikaydı:smiley:Gezenbilir sayesinde ilk offroad yarışımada katılmış oldum....Herkese tekrar çok teşekkürler.Gelecek seneyi iple çekmeye başladım bile:smiley:

bircan hanım off-road da gönüllerin şampiyonu siz oldunuz.dahası bu ilk offroad yarışımanızsa gelecek sene bütün kupalar sizin.. :D

yaktınız beni yaktınıızzzz buraya daha fazla foto atıp gelemeyenleri çatlatmayın kardeşim bak bilgisayarınıza girerim :D
çok güzel olmuş hazırlayanlara emeği geçen herkese teşekkürler bu senede olmadı ama önümüzdeki sene inşallah

tarık abi üzülerek sölüyorum çok şey kaçırdın.sivas ekibiyle bülent arkadaımızla tanıştık:smiley:selamımızı gönderdik:smiley:
gözlerim yarışmada kıratı aradı yani:smiley:

nadja' Alıntı:
tarık abi üzülerek sölüyorum çok şey kaçırdın.sivas ekibiyle bülent arkadaımızla tanıştık:smiley:selamımızı gönderdik:smiley:
gözlerim yarışmada kıratı aradı yani:smiley:

offf offff KIRAT bu yarışa gelemedi ama 8 ağutosda arhavide yarışacak bende o zaman atarım resimleri ne yapalım
seneye inşallah kesin yanınızda olacam ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR