3. Doğa Sporları Festivali Yeri ve Zamanı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KILINÇ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 62
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,109

KILINÇ

Fulltime Outdoor
Yer
Ağrı Doğubeyazıt
3.Gezenbilir Doğa Sporları festivali ne zaman? moderatörlerden cevap bekliyorum geçen yılın fotolarına baktım süperdi bu sene daha da güzel olur tahminimce planımızı önceden yapıp kendimizi ona göre ayarlarsak iyi olur bu festivali kaçırmak istemiyorum.Selamlar Saygılar

Etiketler

Ynt: Doğa Sporları Festivali

Tam bir tarih ne zamana kadar açıklanır herhangi bilginiz varmı? Çünkü işyerimde yıllık izinleri bildirmeye başladık ta yıllık izinimi ona göre belirlersem daha iyi olur diye düşünüyorum.Selamlar :smiley:

Bende aynı durumdayım, hafta sonu bile olsa yaklaşık bir ay önce bildirmem gerekiyor KESİN tarih belli olursa çok sevinirim selamlar

Bir çoğumuz festival tarihini heyecanla bekliyoruz. Festivale göre izin alacaklar arasında ben de varım :smiley:

Arkadaşlar merhaba, keyifli bir festival olması için uzun zamandır yoğun bir şekilde uğraşıyoruz. Kesin tarihi en geç Mayıs ortasında yapılacak ön duyuruyla yayınlayacağız ama çok büyük bir ihtimalle 3-4 Temmuz ya da düşük bir ihtimalle 26-27 Haziranda festivalimizi gerçekleştireceğiz :smiley:

Sedat bey bu konuda benim bildiğim kadarı ile yaklaşık 2-3 aydır en güzel ve ekonomik olanı elde etmek için çalışıyor.
Umarım en kısa zamanda yeri ve zamanı netleştirip duyurusunu yapacaktır.

Ynt: 3. Doğa Sporları Festivali Yeri ve Zamanı?

Geçen sene olduğu gibi kızlarımla katılmak isterim fakat 26-27 hazirana denk gelmezse çünkü o tarihlerde LYS imtihanları var. :eek: ;)

bende bu konuyu izlemeye alayım yer olarak yine ortak bir nokta tesbit olunur sanırım

umarım ortak bır nokta olurr herkes için kolaylık olurr

işaret koyalım bakalım daha önceki bluda yapılmış etkinlikleride düşünerek tabi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR