29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji (2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 124
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,586

mogzilla

Toys4BigBoys
Yer
Istanbul
Web
www.canpeyzaj.com
İnşallah bu sene gezenbilir olarak Cumhuriyet Bayramımızı çok daha görkemli ve ilk ikiye göre çok daha geniş katılımlı kutlayacağız.
Şimdiden yazdım ki hazırlıklı olalım.Bu sene bellki farklı güzergah olabilir.

1255677

Etiketler

Ynt: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji (2008)

Super! Offroad oyunları 29 Ekim'den sonra gözüküyor Isoff'un takviminde! Geçen sene çamurlu gelmiştim :D dönemeyenlerde olmuştu...

Kasım 01, Cts - 9.İSOFF TÜRKİYE OFF-ROAD OYUNLARI 2008
Kasım 02, Paz - 9.İSOFF TÜRKİYE OFF-ROAD OYUNLARI 2008

Nadir abi,

Eğer oyunlarla çakışmazsa izniniz olursa bende korteje katılmak isterim (hatta İstanbuldaki diğer arkadaşlardan da katılmak isteyen olabilir). Lakin bizim araçlar biliyorsun niva, yani görece ufak. Bu konuda yaklaşım nedir bilmediğim için baştan sormak istedim.

Görüşmek üzere.

Bu sene "Off-Road Oyunları" ile çakışmaması çok iyi oldu.... Katılımın yüksek olması lazım.

Sevgili dostum Haldun , Sizleri de aramızda görmekten büyük keyif duyarız.Önemli olan birlikte olmak ve almak isteyenlere gerekli mesajları vermek.
Küçük araç , büyük araç konusuna gelince ; araçları gezenbilire yakışacak bir disiplinle tonaj ve hacımları ve hatta markaları göz önüne alarak kendimizce bir sıralama yaparız.
Böylece bizim kortej de güzel görünür.En büyük bayramda görüşmek üzere inşallah.
Saygılarımla

acep motora ofroad ekipmanı taksak mı? :D
En azından bayraklarımızı asıp eskortluk görevimizi icra edeceğiz bu bayramda :D

Evet abiler kaldı 1 aylık bir vakit.Güzergah ile ilgili fikirlere ve çalışmalara başlamak lazım yavaş yavaş.

Yine Bağdat'ta ses getirsek nasıl olur? En azından aşırı kalabalık olmaz ön plana çıkarız.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR