2003 2.7 Crd Aldım, Birkaç Sorum Var...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan uslsy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 285
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 73,180
Herkese merhabalar,
Yarın 2002 model 2.7CRD göreceğim. Araç sahibi bir arkadaşımın tanıdığı. Aracı aldıktan sonra geçtiğimiz 4 ay içinde 4" GET ve %80 durumdaki BF A/T lastikler dahil yaklaşık 17-18bin TL aracın bakımına harcama yapmış. Epey bir parçanın orijinali ile değiştiğini, özellikle bu konu başından beri bahsi geçen majör parçaların değiştirdiğini söyledi (liste isteyeceğim)
Ankara'da aracı gösterebileceğim "SÖZDE" olmayan bir belki birden fazla usta önerisi rica ederim.

Etiketler
17-18k bu zamanda çok büyük bir para değil. aracın detaylı durumunu bilmiyorum tabiki ama sanki aracı baştan yaratmış gibi bir algı olmasın kafanızda.

usta tavsiyesi için lokasyon söylemeniz lazım

17-18k bu zamanda çok büyük bir para değil. aracın detaylı durumunu bilmiyorum tabiki ama sanki aracı baştan yaratmış gibi bir algı olmasın kafanızda.

usta tavsiyesi için lokasyon söylemeniz lazım
Merhaba Ankara içinde lokasyon çok önemli değil benim için gerekirse sanayi sanayi gezeriz

Merhaba Ankara içinde lokasyon çok önemli değil benim için gerekirse sanayi sanayi gezeriz
ankara'yı pek bilmiyorum. sadece akgün aydın'ın çok namını duydum ama o usta ölünce elemanları başka yerlere kaymış galiba. biraz karışık durum. ankara piyasasını bilen arkadaşlar daha iyi yorumlar.

Konuyu başından itibaren okudum. Bir kaç usta ismi geçiyordu ancak o mesajların üzerinden zaman geçmiş. Güncel bilgiye ulaşabilmek için yazayım dedim. Konu sahibi @uslsy ve @Erem 'in yanıt vermelerini umuyorum

Atelye - Adem Kurt a gidin. Şaşmaz da. Düzgün hizmet alırsınız. Doğan tavsiye etti dersiniz.

Merhaba herkese
2002 Grand Cherokee 2.7 için kullanım klavuzu bulma şansım olur mu? İnternette bulamadım.

Ben size nasil ulasabilirim

Bu ses ve durum bende de var istanbuldayim ve kaziklanmadan halletmek istiyorum. Yok mu helal sut emmis bu ornekteki gibi beninkurtarabilecek bi usta? Sordugum yerler o degisecek bu degisecekle aciyor agzini..