1979 CJ 5 Efsane Geri Dönüyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan chala Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 264
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 53,544

Etiketler

Ynt: 1979 CJ 5 Efsane Geri Dönüyor

elimde foto olsa hemen ekliycem, benim ankara da ikamet ediyor olmam, aracın da izmir de toplanıyor olması işleri hem yavaşlatıyor, hem de zorlaştırıyor. ustamla dün görüştüm, araç şu anda boyacıda boyaya hazırlanıyormuş, belki bayramda izmir e geçme ihtimalim var, geçersem yeni foto eklerim, geçemezsem yine izmir deki arkadaşımdan isterim.

elime yeni foto geçer geçmez haberdar olacaksınız, ilginize teşekkürler arkadaşlar.

Alah kolaylık versin biran önce çamura girmesi dileğiyle:smiley:Ocakta bende aynı işlemleri aracıma yapacağım kaporta boya krom vs bir çok degişiklik olacak.Renk konusunda bende çok kararsızım seçmek çok zor.Tuncay abinin arabasıydı sanırım nar çiçeği kırmızısı o renkte çok hoş bir bakın derim.Şahsen ben onu yada bordo yapmayı düşünüyorum

o sedefli nar çiçeği kırmızısı şu anda forumda olmayan başka bir eski üyenindi, boya kodları için mail attım yardımcı olur mu diye, yardımcı olmadı.

çağla abi belli ki çok güzel bi araç ortaya çıkacak, ve sen bir cj 5 i hayata döndürmenin gururunu yaşayacaksın. abi sen daha iyi bilirsin ama bu araçlarda mekanik çok önemlidir. motorun şanzımanın alt takımların iyi olsun, boya o kadar önemli değil. sen zaten aracı herşeyiyle baştan yaratıyorsun, bırak boya da normal bi kırmızı olsun.

bana sorarsan şeytan kırmızısı yap .

uzun süredir on line olamadım değişik nedenlerden dolayı, imkan bulunca yeniden senin garaja da girdim büyük bir merakla. herhalde cj bitmiştir, çağla abide keyfini çıkarıyordur dedim, bi ilerleme göremedim, hayır mı?

yeni fotoları bekliyoruz, şu an ne aşamadasın .

işlerimin yoğunluğundan dolayı izmire gidip araçla ilgilenemedim. boyacım benden izin alarak araya başka bir araç aldı.

renk olarak da peugeot 308 lerde görüp beğendiğim babylone kırmızısında karar kıldım.

benzin deposu tamamen çürümüştü, ustam kesmeyle kaynakla olmaz dedi, izmir de bulamamışlar , ankara dan rauf ustadan yenisini alıp gönderdim.

birkaç gün içinde elimdeki bazı fotoları ekliyeceğim.

çağla bey uzun zamandır sizin aracı takip ediyorum, güzel bir araç ortaya çıkacağını tahmin ediyorum. Allah tamamına erdirmek ve hayırlısı ile bitirmek nasip etsin.

allah kolaylık versinn,başından buyana tüm sayfaları okudumm çok güzell bir iş çıkartıyorsunuz sonunu sabırsızlıkla beklıyorumm,yırtıcı bir cj olacak...

sinan54' Alıntı:
çağla bey uzun zamandır sizin aracı takip ediyorum, güzel bir araç ortaya çıkacağını tahmin ediyorum. Allah tamamına erdirmek ve hayırlısı ile bitirmek nasip etsin.

adrenalim' Alıntı:
allah kolaylık versinn,başından buyana tüm sayfaları okudumm çok güzell bir iş çıkartıyorsunuz sonunu sabırsızlıkla beklıyorumm,yırtıcı bir cj olacak...

çok teşekkür ederim. ben de güzel , temiz ve orjinal bir cj çıkarmak için uğraşıyorum. umarım değecek.

efsanenin son halinden bazı resimler:

IMG_9941.JPG

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR