17m³ Alternarif Ducato Projem Ile Ilgili Sorularım, Yorumlarınız...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mtalpan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 58
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,154
Hocam yanlış anlamayın ama sanki çok fazla temkinli davranıyorsunuz.Bu araçlar insanlar iş yapsın diye daha ağır şartlarda çalışacakları gözönüne alınarak yapılmış araçlardır.Bu araçlar bizi eskitir biz bunları eskitemeyiz.

Etiketler
Arka kapıyı iptal etmeseniz çok iyi olur. Arka tarafa yapacağınız oturma grubunun altını bagaj olarak tasarlayıp arka kapıdan yükleri koyup çıkartmak daha kolay olacaktır.

Birçok kişinin hayali , konuyu ilgi ile takip ediyorum….

Hayatımda hep temkinli olmuşumdur. Bu Benim hayat felsefem. Bir kere yapayım bir daha uğraşmayayım.
Unutmamız gerek bu araçlar ağır yükler için üretilmiş horkullanışmış olma ihtimali yüksek. Karavan haline geldikten sonra yolda kalmak bakıma sokmak daha zor ve masraflı olur.
Aracı panelvan değil de karavan olarak gören servis ya da tamirci rakamları şişirmek için elinden geleni yapacaktır emin olun.

Arka kapıyı iptal etmeseniz çok iyi olur. Arka tarafa yapacağınız oturma grubunun altını bagaj olarak tasarlayıp arka kapıdan yükleri koyup çıkartmak daha kolay olacaktır.

Bana mı söylediniz anlayamadım ama bana ise cevap vereyim. Arka kapıyı kesinlikle iptal etmiyorum. Hatta cam yoksa cam ilave edeceğim arka kapıya.

AGIR BAKIM diye adlandırdığınız şey nedir?

Hocam işiniz zor size kolay gelsin

Benim de kafamda sizinki gibi 17m3 lük ducato projesi var. Takipteyim.
Kolay gelsin şimdiden.

Toplu Ducato alsak hep beraber ucuza gelir mi acep? Umarım yakın zamanda bende başlamayı düşünüyorum böyle bir projeye.

Hocam araci yaptınız mı