1.Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (14 Ekim 2006)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan VitaEsMorte Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,103
Ynt: 1.Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (14 Ekim 2006)

binbir zahmetle, işini gücünü bırakıp gelen ve gelemeyen tüm dostlara binlerce kez teşekkürler. gerçekten çok keyifli bir akşam oldu. nadir abinin hikayeleri, gökhan abinin kahkahaları hala kulağımda tabii rezzan teyzenin yemekleri için yorum yapmaya bile gerek yok
hepinize tekrar tekrar teşekkürler...

Etiketler

artık ramazandan sona,

bi de "diyet kokoreç" yemeye gidelim be yavu ...

))))))))))))))

gökhan

Oo Gökhan abicim istersinde gitmezmiyiz o mümtaz mekana uykuluk,büryan,ciğer, kurufasülye..hepsine gidicez merak etme

Tüm GEzEnBİLiR dostlara teşekkürler harika bir iftar yemeği oldu, çok eğlendim, fırsat buldukça bu bulıuşmaları tekrarlayalım. Rezzan hanıma da çok teşekkürler ellerine sağlık, herşey çok güzeldi.

agbilgic' Alıntı:

artık ramazandan sona,

bi de "diyet kokoreç" yemeye gidelim be yavu ...

))))))))))))))

gökhan

Abi seni de kendimize benzeteceğiz ya ;D ;D ;D

fotograf makinesinin bilgisayar kablosunu bulamadım ne yazık ki :-[, ( Özlem'cim hani senin bahsettiğin kablo vardıya işte onu bulamadım , bulur bulmaz siteye kaydedeceğim söz...........

Güzel bir geceydi .Kusura bakmayın geç geldim. Annem ve Defne hanım onure etdiğiniz icin size çok teşekkür etti.

İftar Buluşma Fotoğrafları (14 Ekim 2006)

Iceman'im sana ne olmuş öyle ya Önümüzdeki sene 3 aylarıda tutarsan tamamdır

Arkadaslar,
guzel bir aksam olmus.. maalesef katilabilmek nasip olmadi.. malum, bu aralar leylek durumlari oldu.. herkese sevgiler, gorusmek dilegi ile, reha

Reha Abi bu daha ilki. İnşallah diğerlerinde görüşmek üzere

şavak usta buryancıydı değil mi? can'ı da benzettik kendimize, hadi hayırlısı bu arada yemekte aramızda olan, olamayan tüm dostlara tekrar teşekkür ediyorum. fotoğraflar için de mavişe special thanks

Arkadaşlar ben de hepinize teşekkür ediyorum, sizlerle o güzel akşamı paylaştığım için, böyle etkinlikleri arada yapalım, mesela önümüzdeki haftalarda Tekirdağ'a gitmeye köfte yemeye ne dersiniz? (Bunu kültürel gezi ile de tamamlayabiliriz) İbrahim aradaşımız bize öncülük yapar sanırım. Yanılmıyorsam kendisi oralıydı.

Önümüzdeki hafta planlı bir İznik gezisi var ama sonraki haftalar için planlanabilir