05 Haziran günü ASOS'a gittik cicilerimizle,

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sisdagili61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,936

sisdagili61

Zirve
Yer
Beşikdüzü, Trabzon ve Çanakkale
Merhabalar,
Asos bize yanın ya hadi gidelim dedik ve yola çıktık, nerdeyse ordaiş yapan esnaflarla arkadaş olduk.
Birşeyler çekmeye ve eklemeye çalıştım bakalım beğenirmisiniz.Bu arada Çanakkale Belediyesini kutluyorum Kaz dağlarını koruma etkinliği için.

DSC 0370

DSC 0371

Etiketler

Ynt: 05 Haziran günü ASOS'a gittik cicilerimizle,

Zerrin hanıma söz vermiştim, giyip cicilerimizi fotoğraf çektirip size göstereceğim diye, tabiki sizlerde görün, hele birde şapka olsa varya hemde kocaman geniş kenarlı.Malum göbek ve ense biraz standart dışı olunca yanmaya erken başlıyor ama bende.

DSC 0315

DSC 0317

DSC 0318

DSC 0320

Bunlarda Asos dönüş yolundaki atlar ve kaplumbağa, bu kaplumbağa acaba kaç yaşında vardır kim bilebilir.
Gerçi benim ilk gördüğüm kaplumbağa sanırım 1m. çapında vardı Antalya açıklarında görmüştüm cansız olarak duruyordu gemiye alıp Alanya'da veterinerliğe teslim etmiştik.

DSC 0375

DSC 0373

DSC 0378

DSC 0376

paylaşımınız için teşekkürler. hep gitmek isteyipte bir türlü gidemediğim bir yer asos.
emeğinize sağlık.

Paylaşım için teşekkürler ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri