Arama sonuçlarınız

1. leyla-t

Fikir Imecesi Yapsak, Ducato 12m3 Panelvan Hemencecik Motokaravan Oluverse

Tanırmısınız? Referansınız nedir?

2. leyla-t

Çok teşekkürler. Asıl iş şimdi başladı
  3. leyla-t

Pu Köpük Seçimi

Yani yalıtım için uygun değil mi? yoksa Sn. Zilog'un yapacağı kutu için mi uygun değil?

4. leyla-t

Eveeeet, araya araya evime 10 km uzakta, 2 sene önce olsa günlük yürüyüş mesafemde bu işi yapacak birilerini buldum. Babadan karavancı aklı başında bir genç ve ekibi. Hem karavan yapıyorlar hem de eski hurda wos wos ları hayata döndürüyorlar:) Malzemeleri beraber alacağız, ne nereye...
  5. leyla-t

Geçmiş olsun, ucuz atlatmışsınız. Çekme karavan ilk elediğim seçenek olmuştu. Hem sakin araç kullanlar için , hem de çok gezenden ziyade uzun süre konaklayanlara daha uygun bir seçenek.

6. leyla-t

Bir Karavan Yapım Hikayesi

Hayallah, umarım tez zamanda teslim alırsınız, gönlünüze göre yapılmış olur da, çektiklerinizi unutursunuz

7. leyla-t

Harika, demek sizdiniz videoyu paylaşan. Daha önce izlemiş olmakla beraber usta bölümüne çok dikkat etmemiştim. Yıllarca ustalara iş yaptırma savaşı verip sonuçta bir çok konuda el becerisi geliştirdim. Bir de dünyada bir kişi bile yapmışsa bende yaparım diye düşünürüm. Ciddi araştırırım ama...
  8. leyla-t

Sn Akdeniz kesinlikle çok haklısınız. Olmazsa olmazlarım yüzünden bu kadar uzun sürdü araştırmalar. Avrupada ve dünyada değil ama bizde neredeyse tek tip karavan üretiliyor. Ben yatağı arkada istemiyorum, yükseğe inip çıkamam dizim problemli, ortada konumlandırılmış banyo zaten küçük olan alanı...
  9. leyla-t

Teşekkürler. Çok ince eledim sık dokudum galiba. Bir arpa boyu yol gidemedim:mad:

10. leyla-t

Fiyatlar kesinleşmedi, çizimde kesinleşmedi. kendi el çizimimden başka birşey yok elimde

11. leyla-t

Trafik Sigortası Önerileriniz?

Kıymayın. Buğra Beyi arayın. Bu gruptan kendiside karavancı ve sigortacı. Buğra Darıcı 0542 286 48 86. Buradaki yazışmalardan ulaştım bende kendisine
  12. leyla-t

Olmasa da rızası vardı derler:mad:

13. leyla-t

Sigorta konusunda daha karavana sahip olmadan canı yanan biri olarak yaptığım araştırmalardan vardığım sonuç şu.; Kaza riski neye göre belirlenir. Aracın trafikte olma yoğunluğuna, trafiğin yoğunluğuna, sürüş deneyimine. Yani mega kentlerden birindeyseniz kaza riskiniz yüksektir. Aynı şekilde...
  14. leyla-t

Ben tam bağımsızlık istiyorum :) Paneli ihtiyacın biraz üstünde tutmakta fayda var anladığım. Çok hantal durmuyor. Bacada çirkin olmamış. Güle güle kullanın
  15. leyla-t

Herkes bir şekilxe 3500 sığdıysa bende sığarı. Diye ince hesap yapamadım ama çok önemli bir avantJım var yatak ve oturma grubu ayrı ayrı değil. Herbir ürünü incelerken kaç kg not ediyorum. Umarım su depolarında gözüm dönmez

16. leyla-t

Geri görüş kamerası düşünüyorum. Şimdilik bir sıkıntı yok. Şofben için aynı boyutlarda bir kaç marka var. Benim merak ettiğim baca sistemi. Sizin kullandığıınız haliyle fotoğrafı var mı? Eski forumlarda okumuştum hareket halindeyken sökmek gerekiyor.diye, öyle ise hemen vazgeçeceğim:(
  17. leyla-t

Aman dur arabayı yapmadan sattırtacaksın bana:eek: Zaten kullanırken kendimi kamyon şoförü gibi hissediyorum.:cool: Şişli Etfal, Esenyurt Devlet Hastahanesi gibi parkı imkansız yerlerde bile kan ter içinde bile olsa arabayı ilk aldığım gün kızımın kırık ayağıyla dolaşınca her yol Roma...

18. leyla-t

Niyazi Bey model no verirseniz duacınız olurum;) Güneş panelleri için Önder Bey le görüşüyorum bende ama nakliye montaj derken acaba İstanbul'da da alternatif arıyorum
  19. leyla-t

Çok teşekkürler, ilk anda çince gibi gelmişti ama okudukça daha anlaşılır oldu.:)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri